Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Čehijas hokejisti principiālā spēlē uzvar Slovākijas izlasi

Pasaules hokeja čempionāta otrā posma pirmajā kārtā uzvaru principiālā spēlē pret turnīra saimniekiem slovākiem guva Čehijas hokeja valstsvienība – 3:2.Uz Mareka Židlicka pielaboto metienu vārtu priekšā pirmās trešdaļas beigās laukuma saimnieki atbildēja drīz pēc pārtraukuma ar Ladislava Naģi vārtu guvumu, kad ripa caur burzmu vārtu priekšā iespurdza Čehijas vārtu tīklā.

Trešās trešdaļas sākumā Martins Havlats un Milans Mihaleks nepilnu četru minūšu laikā guva divus vārtus, panākot izšķirošo Čehijas izlases pārākumu. Divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Rīgas Dinamo uzbrucējs Tomašs Surovijs starpību samazināja līdz minimumam, taču izglābties no zaudējuma Slovākijas izlasei nebija lemts.

Čehija izlase līdz ar šo panākumu nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā.

F grupas viegli prognozējamā un diezgan garlaicīgā spēlē Zviedrijas izlase jau pirmajā periodā guva trīs vārtus un uzvarēja Franciju 4:0.

Pasaules čempionāts hokejā

E grupa
Čehija – Slovākija 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Vārti
: 17:48 Židlickis (Eliašs, Mareks, vair.) – 1:0, 22:54 Naģi (Višņovskis, Štumpels) – 1:1, 41:06 Havlats (Eliašs) – 2:1, 44:28 Mihaleks (Eliašs, Havlats) – 3:1, 57:28 Surovijs (Radivojevičs, Cibaks) – 3:2
Metieni: 37 - 22
Soda min.: 6 - 4

F grupa
Zviedrija – Francija 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Vārti
: 4:34 Nilsons (Fernholms, T.Ēriksons) – 1:0, 13:51 Larsons (Kronvals, vair.) – 2:0, 15:39 Berglunds (Pājervi, Gunarsons) – 3:0, 45:34 Kronvals (Larsons, Baklunds) – 4:0
Metieni: 58 - 29
Soda min.: 10 - 22