Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Čehu hokejists ar noteiktajā laikā gūtiem vārtiem sagādā līdzjutējam miljonu dolāru

Čehu uzbrucēja Martina Havlāta noteiktajā laikā gūtie vārti pirmdienas spēlē Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) nesa vienam no Čikāgas ''Blackhawks'' sezonas abonementu īpašniekiem vienu miljonu ASV dolāru, raksta laikraksts ''Chicago Tribune''.Čikāgas ''Blackhawks'' pirmdienas spēlē Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar 1:4 zaudēja Minesotas ''Wild'', taču Havlāts guva savas komandas vienīgos vārtus tad, kad otrajā trešdaļā uz tablo dega 10:00 - tieši puse no spēles pamatlaika, kā iepriekš bija noteikusi loterijas rīkotāja ''Illinois Lottery'', kas reklāmas nolūkos veica šādu akciju.

Nākamais uzvarētājs tika uz labu laimi izvēlēts jau pirmās trešdaļas laikā pēc viņa ieņemtās sēdvietas ''United Center'' arēnā, kurā ir vietas 21 320 skatītājiem.Uzreiz pēc spēles laimīgā vīra vārds netika paziņots. Tas gan netraucēja viņam vēlāk tikties ar Havlātu pēc spēles ģērbtuvē. Jaunā miljonāra vārds tiks paziņots trešdienas spēlē, kurā ''Blackhawks'' tiksies ar Sentluisas ''Blues''.