Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Dinamo pārliecinoši apspēlē KHL Rietumu zonas līderus Sanktpēterburgas SKA

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē piektdien spraiga un aizraujošā cīņā pieveica KHL Rietumu zonas līdervienību Sanktpēterburgas SKA – 4:1 (3:0, 1:0, 0:1).Uzvara un izcīnītie trīs punkti rīdziniekiem ļāva apsteigt Čehovas Vitjazj komandu un pakāpties uz priekšpēdējo 11.vietu Rietumos – 20 punkti 20 spēlēs.

Spēles sākums laukuma saimniekiem izdevās ļoti veiksmīgs. Bija nospēlētas tikai trīs minūtes, kad viesi kļūdījās aizsardzībā, un pēc lieliskas Miķeļa Rēdliha piespēles izgājienu viens pret vienu pabeidza Lauris Dārziņš, iešķeļot ripu SKA vārtu augšējā stūrī.

Turpinājumā uz ledus dominēja azartisks un ātrs hokejs, kuru ik pa brīdim pārtrauca lielāki vai mazāki asumi un kurā labas iespējas izmainīt rezultātu bija abām komandām. To paveica Dinamo hokejisti, turklāt divreiz 34 sekunžu laikā.

Vispirms skaitliskajā vairākumā skaistu saspēli ar Ņiživiju pabeidza Maiks Iguldens, bet drīz pēc tam cīņā pie vārtiem veiklāks un neatlaidīgāks izrādījās Miķelis Rēdlihs – jau 3:0.

Pēc pārtraukuma SKA hokejisti metās atspēlēties, taču laukuma saimnieki pietiekami prasmīgi aizstāvējās un arī Masaļskis bija uzdevumu augstumos. Trešdaļas vidū spēlei “pipariņu” piedeva Jēkaba Rēdliha un Maksima Ribina dūru cīņa, kas beidzās ar noraidījumiem līdz mača beigām un, šķiet, Jēkaba uzvaru.

Teritoriāls pārsvars piederēja viesu komandai, rīdzinieki centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Un vienā no tiem guva ceturto panākumu. Lielisku sadarbību nodemonstrēja leģionāri Petrovickis un Hosa, un Marsels guva savus 14.vārtus sezonā, kļūstot par KHL sezonas labāko snaiperi - 4:0.

Augstu koncentrēšanos spēlei, maksimālu pašatdevi un cīņassparu rīdzinieki saglabāja arī trešajā trešdaļā un izcīnīja skaistu un pelnītu uzvaru, ko tikai mazliet aptumšoja zaudētie vārti, kas atņēma “sauso” spēli Edgaram Masaļskim.

Nākamo spēli Rīgas dinamieši aizvadīs svētdien Minskā pret Dinamo.

Top komentāri

Vlad Tepes III
V
Derētu diena.lv ieviest moderatoru, kas dzēš visus komentārus, kas nav saistīti ar sportu. Un tādiem plānprātiņiem kā MV un Bo derētu uzlikt banu. Vispār žēl, ka šis portāls pārvērties par otru delfi.lv, lai gan pat delfos pēdējā laikā neesmu manījis tik lielu skaitu pamuļķu. Laikam jau delfi.lv kādreizējā publika pārvakusies uz diena.lv. Pat pie pozitīvām un gaišam ziņam vienmēr uzradīsies kāds, kas visu un visus noliks un nozākās. Kauns, ka mūsu sabiedrība sastāv no tādam padibenēm.
Skatīt visus komentārus

KHL čempionāts

Rīgas Dinamo – Sanktpēterburgas SKA 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)

Vārti:
2:57 Dārziņš (M.Rēdlihs) – 1:0, 13:46 Iguldens (Ņiživijs, Cipulis, vair.) – 2:0, 14:10 M.Rēdlihs – 3:0, 34:30 Hosa (Petrovickis) – 4:0, 56:09 Sušinskis (Čajaneks, Jašins) – 4:1

Soda minūtes: 49 - 37

Dinamo: Masaļskis; Ozoliņš – Sorokins, Cipulis – Iguldens – Ņiživijs; J.Rēdlihs – Svets, Hosa – Petrovickis – Ankipāns; Laviņš – Galviņš, M.Rēdlihs – Bērziņš – Dārziņš; Sotnieks, Bukarts – Džeriņš – Meija