Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Dinamo/Juniors un Liepājas metalurgs gūst uzvaras Baltkrievijas čempionātā

Uzvaras Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlēs sestdien savā laukumā izcīnījuši abi Latvijas klubi.Dinamo/Juniors Piņkos ar 6:3 pārspēja Grodņas Neman hokejistus. Ļot rezultatīva izdevās pirmā trešdaļa, kuras laikā rīdzinieki guva sešus vārtus, no tiem četrus – pēdējās piecarpus minūtēs. Divi precīzi metieni Oskara Cibuļska kontā, pa vienai reizei ripu vārtos ieraidīja Juris Upītis, Roberts Bukarts, Elvis Biezais un Miks Indrašis.

Trīs rezultativitātes punktu par piespēlēm nopelnīja Andris Džeriņš.Cīņas turpinājumā tāda uguņošana uz ledus vairs nenotika. Otrajā trešdaļā viesi vienus vārtus atguva, bet trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās.Liepājas metalurgs savā laukumā pārspēja HK Brest komandu 4:2.Liepājas metalurgs līdz 25.minūtei pēc Vitālija Pavlova, Venta Feldmaņa un Māra Grāvīša raidījumiem bija iekrājuši triju vārtu pārsvaru. Otrajā trešdaļā Brestas komanda divus vārtus atguva, bet septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām Valērijs Fiļimonovs realizēja skaitlisko vairākumu.Turnīra tabulā liepājnieki ieņem 10.vietu, bet rīdzinieki – 11.vietu.

Baltkrievijas atklātā čempionāta turnīra tabula:
(spēles, punkti)
1. Minskas Junostj               49    123
2. Soļigorskas Šahtjor         48    101
3. Kijevas Sokil                    48    97
4. HK Gomeļ                         48    95
5. Mogiļevas Himvolokno     48    87
6. Minskas Keramin             48    79