Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Filadelfijas Flyers uzvar desmitajā NHL čempionāta spēlē pēc kārtas

Filadelfijas Flyers trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē viesos ar 4:3 (0:0, 2:2, 2:1) pārspēja Kolorado Avalanche, gūstot desmito uzvaru pēc kārtas, kas ir ceturtā garākā sērija franšīzes vēsturē.

Iepriekšējo reizi desmit uzvaras pēc kārtas Filadelfijas klubs izcīnīja 1985.gada rudenī.

Trešdien notikušajā mačā rezultātu atklāja Flyers aizsargs Maikls del Dzoto, kurš bija precīzs otrā perioda piektajā minūtē, bet astoņas minūtes vēlāk Renē Burks panāca izlīdzinājumu. Trīsarpus minūtes pirms perioda beigām Mets Dušeins izvirzīja vadībā Avalanche komandu, bet nepilnu pusminūti vēlāk Veins Saimonds panāca 2:2.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Romāns Ļubimovs izvirzīja vadībā viesus, bet pēc nepilnām minūtēm Breidens Šens panāca jau 4:2. Lai gan Dušeins vienus vārtus atguva, tas netraucēja Flyers hokejistiem svinēt uzvaru ar 4:3.

Tikmēr septīto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi pērnās sezonas Stenlija kausa ieguvēja Pitsburgas Penguins kas savā laukumā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Bostonas Bruins.

Uzvaras vārtus papildlaikā Pitsburgas vienībai guva Braiens Rasts.

Ar 43 punktiem 30 spēlēs Penguins kļuvusi par Austrumu konferences un visas līgas līderi. Tikmēr Flyers ar 41 punktu 32 mačos ir ceturtā Austrumos, kur priekšpēdējo vietu 16 komandu konkurencē ar 28 punktiem ieņem latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres