Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Pašreizējie Latvijas čempioni un kausa glabātāji Mogo trešdien valsts hokeja virslīgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja turnīra līderi Liepāju.

Abi vārti šī mača pamatlaikā tika gūti trešajā trešdaļā, kad 54.minūtē rezultātu atklāja Mogo hokejists Andris Siksnis. Tiesa, liepājniekiem rezultāta izlīdzināšanai bija nepieciešamas tikai 37 sekundes, kad 1:1 panāca Mārtiņš Oskars Freimanis.

Pamatlaikā un pagarinājumā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā panākumu Mogo komandai nodrošināja Vladimirs Mamonovs.

Vēl vienā trešdienas mačā pie pārliecinošākas uzvaras tika Zemgale/LLU, kas savu skatītāju priekšā ar 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) pārspēja Rīga komandu, ko vada Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

Uzvarētājiem ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Juris Ziemiņš, Andis Āboliņš un Kristaps Millers.

Latvijas virslīgas līdere ar 55 punktiem 25 spēlēs ir Liepāja, kamēr tikpat punktu 26 mačos ir Mogo kontā, bet trešā ar 51 punktu tagad ir Zemgale/LLU. Tikmēr 50 punktus guvis Ogres Kurbads.

Savukārt pie 39 punktiem tikusi Prizma, kas aizvadījusi 27 mačus, kamēr Rīgai ir 11 punkti, bet Rīga99/Tukums tikusi pie sešiem punktiem.