Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Antūns
A
Daļēji... , jo Dinamo pa lielam vienkārši slikti spēlē! Vispār iemest vairs nemāk!
HA
H
"...vērā ņemama pārsvara nebija ne vienai, ne otrai komandai." Man gan likas, ka RD vispar nebija spejiga ieiet pretinieka zona lidz 3. periodam.
c
spēle bija ļoti laba un skatāma. Tiešām labs hokejs. Ripa vārtos negāja, tas tiesa, bet visa komanda turējās lieliski. Priecēja, ka laukumā atkal ir Ozo, viņa pieredze ir jūtama un, šķiet, viņš pozitīvi spēj iedarboties uz visu komandu. Turklāt atcerēsimies, ka vēl joprojām ir robs sastāvā savainojumu dēļ! Tā kā viss ir OK. And it is not only the score that counts, folks!
@
@
Ir ok. Mazs cinītis un Krievijas gāzes vezums. :)
...
.
piekrītu, kā zaudē, tā 10 % no algas nost. Uzreiz būs stimuls :)))
anglosaxis
a
Beidziet, zēni darīja, ko varēja. Līdzīgas bedres ir bijušas jau agrāk. Pret ASK drausmīgi spēcīgo mašīnu šāds rezultāts vēl ir ļoti labs. Un pagaidām mūs atstājusi veiksme, neiet ripa vārtos kā noburta. Bet viss būs labi. Hokeja izrāde bija lieliska, kas arī ir galvenais. Zaudējumos rūdās ne tikai hokejisti, bet arī karsēji. Tad jau redzēsim, kuri tādi ir patiesi.
mm
m
Baltkrievijas atklātais čempionāts draud zēniem nākamgad kopā ar liepājas metalurgu:)
.
.
ha ha ha, šitiem vēl naudu no valsts uzņēmumiem dot! lai papriekšu normāli spēlē un tad kačā pravas, ka šiem naudu vajag.
777
7
Bail,ja šitā turpināsies,tad olimpiādē būs katastrofa.
Karlo
K
Dievs jau redz Sējēja kunga darbus.Par visu ir jāsamaksā dzīvē.
extreme
e
Man radās daži jautājumi un komentāri: 1. Kad Dinamo pēdējo reizi iemeta vairākumā? Pret Spartaku? 2. 3 spēlēs SKA pārspēts veselu vienu reizi. Vārtu starpība - 1-8 3. Pēdējās 3 spēlēs jeb 9 periodos iemesti veseli 3 vārti, no tiem pēdējos 8 periodos vesels 1 "gols". 4. Pēdējās 2 spēlēs vismaz aizsardzība ir līmenī, un tas priecē. 5. Pretinieki, protams, ir stipri, un tas nozīmē, ka beigu posmā tie būs tie paši un tikpat stipri. Attiecīgi, punkti jāvāc vidusposmā. Šobrīd komanda gan jau sāks arī psiholoģiski pagurt no neveiksmēm, līdz ar to ir risks, ka savus punktus vidusposmā paņemt būs ļoti grūti. 6. Tā vien prasās ielikt tribīnēs klasisko plakātu - nav spēles, nav atbalsta jeb no game, no support. Kā vēl večus sapurināt?