Ceturtdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

Gagarina kausa īpašnieki Ak Bars trešajā pagarinājumā saliec Baris pretestību

Pašreizējiem Gagarina kausa īpašniekiem Kazaņas Ak Bars pirmās kārtas pirmajā spēlē tikai trešajā pagarinājumā izdevās salauzt Astanas Baris pretestību (4:3), ziņo turnīra rīkotāji.Baris hokejisti līdz otrās trešdaļas vidum bija ieguvuši trīs vārtu pārsvaru (0:3), bet Ak Bars izdevās lauzt cīņas gaitu.

Jau drīz pēc trešo vārtu zaudēšanas izdevās gūt ātrus divus vārtus, bet trešajā periodā Hanness Hivonens panāca neizšķirtu.Lai noskaidrotu uzvarētāju ar pamatlaiku nepietika. Tāpat nepietika arī ar diviem pagarinājumiem - izšķirošo ripu spēles 105.minūtē vairākumā iemeta Niko Kapanens. Liktenīgo noraidījumu nopelnīja Vadims Krasnoslobodcevs. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 1:0 pašreizējo čempionu Ak Bars labā. Papildlaiks bija nepieciešams arī Mitišču Atlant un pagājušā gada finālistu Jaroslavļas Lokomotiv divcīņā, kurā ar 4:3 pārāki bija Atlant hokejisti (sērijā 1:1).Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais HK MVD ar 3:2 pārspēja Maskavas CSKA (sērijā 2:0). Pārliecinoši izslēgšanas spēļu turnīru sākuši austrumu zonas līderi Ufas Salavat Julajev (5:1 pret Avtomobilist) un Magņitogorskas Metallurg (5:2 pret Traktor).