Gudļevskis un pirmā maiņa nodrošina Latvijas izlases uzvaru pret Franciju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ha, ha, hei, hei hei...
h
Ja jau puikas var sasniegt ceturtdaļfinālu, tad var arī izcīnīt titulu. Johambaso, vai Latvijā kādreiz beigsies bērnu - žurnaļugu laiks?????
Aivars Slišāns
A
Izcila Aivara Liepiņa bilde ar Cipuli metienā !
jo mojo
j
Super, nu tad drikst nakošas speles atkal zaudet :) Kadu komandu parvareja :)
M
Latvija - Francija = 3 : 1, Latvijai atkal ir UZVARA! Jānis Sprukts-Ralfs Freibergs-Mārtiņš Cipulis = 1 : 0. Mārtiņš Cipulis - Jānis Sprukts = 2 : 0. Jānis Sprukts - Lauris Dārziņš = 3 : 1. Bet pāri visam MALACIS Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš atvairīja 29 no 30 metieniem. Latvija pret Francijas vārtiem veica 26 metienus! Francija noteiktu ŠOKĀ, ka Latvija UZVARĒJA!
fuksis
f
Es vienmēr atcerēšos Gudļevska pirmo pieskārienu ripai - izvelkot to no vārtiem. "sitais ir riktīgs atklājums. Tāds pats spečoks kā Dārziņš, Sprukts, Indrašis unkompaška.... slidu sējēji hokejistiem un ripu spainīšu nēsātāji treniņos.
  • 0
  • 1
Jā, kātad
J
Jā, noteikti, visa Francija ir šokā. Nez cik francūžu zin, ka notiek pasaules čempionāts un viņiem ir veseli 20 zēni, kuri tur piedalās.
L
Tagad tiiri jaavinnee Somus un esam ceturtdalfinaalaa, ja ASV vinnee Slovakiju, un Franci vinnee Vaaciju. Par Latviju! Par Uzvaru! Par Zeltu! Dievs, sveti Latviju!
M
Nu paldies Dievam, ka tā! Varbūt šogad vēl izspruksim kā kamielis caur adatas aci. Spriežot pēc tā, cik nevarīgi mūsējie izskatījās spēlē pret Vāciju, tīrais zaudējums Francijai bija gaidāms. Gudļevskis ir patīkams pārsteigums. Arī Dārziņam bija veiksmīgas minūtes. Bet nu vispār spēles līmenis mums šogad...eh, labāk neizteikšos.
i
Latvija nav banaanu valsts, bet gan kartupelju republika. Klimatisku iemeslu deelj. Un uzvareet latvieshi var, ja iisti ciiniisies un buus laime. Es par to priecaatos. Ja shoreiz neizdodas, tad risinaasim citas probleemas, kuru mums netruukst. Jaabuut apnjeemiigiem un jaadomaa pozitiivi! Laime ir censonju pusee!

*- Komanda, punkti (spēlēs), gūtie-zaudētie vārti, vārtu attiecība

Ceturtdaļfinālam pēc viena apļa turnīra kvalificēsies katras grupas četras labākās vienības.