Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Itālijas hokejisti olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā uzvar Ungāriju

Olimpiskās kvalifikācijas turnīra F grupas otrās kārtas pirmajā spēlē Itālijas valstsvienības hokejisti ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Ungārijas izlasi.Itālijas komandai šī bija pirmā uzvara turnīrā pēc zaudējuma 2:3 Ukrainai pirmajā dienā, bet ungāri piedzīvojuši otro zaudējumu.Pirmajā trešdaļā mirkli pēc tam, kad ungāri bija pusminūti izturējuši trijatā un uz ledus bija atgriezies piektais laukuma spēlētājs, rezultātu atklāja Luka Ansoldi.

Bet jau 35 sekundes vēlāk Antonijs Akvino guva otros vārtus.Otrās trešdaļas astotajā minūtē Itālijas piecnieks skaisti izspēlēja vairākumu, un Džonatans Pitiss raidīja ripu praktiski tukšos Ungārijas izlases vārtos – 3:0.Trešās trešdaļas sākumā ungāriem bija iespēja atspēlēties, izmantojot skaitisko pārsvaru, taču viņi paši ielaida vārtus – Itālijas izlases veterāns Mario Kitaroni realizēja izgājienu viens pret vienu. Un tikai 71 sekundi līdz beigām Ungārijas hokejistiem izdevās gūt goda vārtus.Plkst.19.00 spēli sāks Latvijas un Ukrainas valstsvienības.Kā zināms, 2010.gada ziemas olimpiskajām spēlēm Vankūverā kvalificēsies tikai grupas uzvarētāji.

Olimpiskā kvalifikācija hokejā

Itālija – Ungārija 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Vārti
: 13:42 Ansoldi (Fontanive) – 1:0, 14:17 Akvino (Jannone, Kitaroni) – 2:0, 27:29 Pitiss (Skandella, Stracabosko, vair.) – 3:0, 45:44 Kitaroni (Galass, maz.) – 4:0, 58:49 Švasneks (Ladanji, Šille, vair.) – 4:1.

Metieni: 24 – 11

Soda minūtes: 20 – 12