Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Kanādas hokejisti pirmajā trešdaļā nodrošina uzvaru pār Čehiju

Kanādas valstsvienības hokejisti pasaules čempionātā izcīnījuši ceturto uzvaru pēc kārtas. Ceturtdien F grupas spēlē viņi ar 5:1 pārspēja Čehijas izlasi. Ar deviņiem punktiem Kanādas izlase ir F grupas līderi.Pamatu panākumam kanādieši ielika jau pirmajā trešdaļā, kad desmit minūšu laikā trīs reizes realizēja skaitlisko vairākumu (divi vārti Stīva Stamkosa kontā) un piespieda sāncenšiem nomainīt vārtsargu – Jakuba Štepaneka vietā uz ledus devās Martins Pruseks.

Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, bet trešajā periodā pa vieniem vārtiem guva Denijs Hītlijs un čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Martins Sanluī. Tikai trīsarpus minūtes līdz beigām goda vārtus čehiem iemeta Alešs Hemskis.x x x**Pasaules hokeja čempionāts, F grupaKanāda – Čehija 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)Vārtu guvēji:** Stamkoss (Daftijs, vair.) – 1:0 (7:20), Stamkoss (Douns, vair.) – 2:0 (13:40), Vēbers (Sanlūi, vair.) – 3:0 (17:05), 40:22 Hītlijs – 4:0, Sanluī (Stamkoss, Filipss) – 5:0 (49:55), Hemskis (Jāgrs) – 5:1 (57:20).**Metienu attiecība**: 24 - 45**Soda minūtes**: 18 – 12**Vārtsargi**: Meisons – Štepaneks (Pruseks, no 18.min.)