Rīgā +20 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Kuldas pārstāvētā Jets komanda uzvar un turpina cīņu par vietu Stenlija kausa izcīņā

Latvijas hokeja izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētāis NHL klubs Vinipegas Jets pirmdien viesos izcīnīja kārtējo panākumu cīņā par vietu Austrumu konferences labāko astoņniekā - šoreiz ar 2:1 uzveikti Bufalo Sabres. Kulda, kurš komandai pievienojās marta otrajā pusē, savu atgriešanos uz NHL ledus nepiedzīvoja arī šajā mačā.

Pirmajās divās trešdaļās komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet trešā perioda vidū Jets uzbrucējs Anti Mietinens iemeta uzvaras ripu - 2:1. Teicami vārtos darbojās Vinipegas vārtsargs Ondrejs Pavelecs, tiekot galā ar 24 mājinieku metieniem.

Jets tā bija sestā uzvara pēdējos 10 mačos un šobrīd komanda ar 51 punktu 46 spēlēs ieņem 9.vietu Austrumu konferencē. Tāpat tikai par punktu vairāk ir Dienvidaustrumu divīzijas līderiem Vašingtonas Capitals - ja nākamajā spēlē Jets galvaspilsētas klubu uzvarēs, tad kļūs par šīs divīzijas līderiem un pakāpsies uz 3.vietu konferencē.

Turpat priekšā ar 52 punktiem ir Otavas Senators un Ņujorkas Rangers, savukārt 53 punkti ir otrai Ņujorkas komandai Islanders. Šīm komandām regulārajā turnīrā atlicis aizvadīt pa trim spēlēm. Play-off iekļūs konferences pirmo astoņu vietu īpašnieki.

Tikmēr vieta izslēgšanas spēlē jau nodrošināta Kasparam Daugaviņam un Bostonas Bruins, kas ar 59 punktiem 44 spēlēs ieņem 2.vietu Austrumos. Lokauta dēļ saīsinātajā NHL regulārajā sezonā komandas aizvada pa 48 mačiem.