Rīgā +20 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Latvijas hokeja izlase otrajā pārbaudes spēlē pārliecinoši piekāpjas Vācijai

Latvijas hokeja izlase otrajā pārbaudes spēlē Vācijas pilsētā Esenē ar 0:4 piekāpās mājinieku valstsvienībai, kas pārliecinoši revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu.

Pirmajā trešdaļā Latvijas izlase neizmantoja divus vairākumus, vārtus negūstot nevienai komandai. Pirmos vārtus spēles 23.minūtē guva Davids Volfs, bet Derils Boils vēl pēc 10 minūtēm vairākumā pārsvaru dubultoja. Līdz spēles 32.minūtei vārtus sargāja Ervīns Muštukovs, ielaižot vienu ripu, bet pēc tam viņu nomainīja Māris Jučers. Pašā otrā perioda izskaņā Volfs guva savus otros vārtus mačā un panāca 3:0 vāciešu labā. Trešā perioda vidū saķērās Artūrs Ozoliņš un Patriks Hāgers, katram nopelnot pa 14 soda minūtēm. Brīdi vēlāk Latvijas izlases treneris Toms Kūlens sasauca mūsējos uz pusminūtes apspriedi. Kaut vienu ripu atgūt gan neizdevās, bet vācieši 56 sekundes pirms mača beigām guva arī ceturtos vārtus (Matiass Plahta).

Par labāko Latvijas rindās atzina Juri Štālu, bet mājiniekiem - vārtsargu Fēliksu Brukmanu.

Kapteiņa pienākumus šovakar pildīja vārda dienas gaviļnieks Kristaps Sotnieks. Viņam asistēja Jēkabs Rēdlihs un Miķelis Rēdlihs.

Pārbaudes spēle hokejā. Esene, Vācija, 2013.gada 18.decembris.

Vācija – Latvija 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Vārti: 22:00 Volfs (Ketemers) 1:0, 32:35 Boils (Flāke, Volfs, vair.) 2:0, 38:36 Volfs (Festerlings, Flāke) 3:0, 59:04 Plahta 4:0
Vārtsargi: Fēlikss Brikmans un Ervīns Muštukovs (no 31:50 – Māris Jučers).
Soda minūtes: 22:20

Diena.lv jau vēstīja, ka otrdien Latvija uzvarēja pēcspēles metienos ar 4:3.

Jau olimpiskajos Sočos pirms paša turnīra Latvijas izlase aizvadīs pārbaudes spēles ar Krieviju (8.02) un Austriju (10.02). Olimpisko turnīru Latvija uzsāks 12.februārī pret Šveici, 14.februārī jāspēlē ar Čehiju, bet vēl dienu vēlāk mūsējo pretinieki būs zviedri.