Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas hokejistes pasaules čempionāta pirmās divīzijas spēlē pārspēj Ķīnu

Latvijas dāmu hokeja valstsvienība pasaules čempionāta pirmās divīzijas turnīra otrajā spēlē ceturtdien Vācijas pilsētā Ravensburgā ar 3:1 uzvarēja Ķīnas izlasi, kas ilgu laiku spēlējusi elites grupā.Izšķirošo pārsvaru Latvijas hokejistes iekrāja jau pirmajā trešdaļā, kad nepilnu sešu minūšu laikā divi Ineses Gecas-Miljones un vieni Lailas Dekmeijeres-Tregubovas gūtie vārti ļāva panākt 3:0.

Visu triju vārtu guvumos punktu par rezultatīvu piespēli nopelnīja Ieva Pētersone.Otrajā trešdaļā ķīnietes realizējo teritoriālo pārsvaru un skaiktliskajā vairākumā vienus vārtus atguva, bet trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās.Latvijas izlases vārtsardze Lolita Andriševska atvairīja 30 metienus.Kā zināms, turnīra pirmajā spēlē Latvijas komanda ar 1:2 zaudēja mājiniecēm Vācijas hokejistēm. Sestdien pretiniecēs būs norvēģietes, svētdien – austrietes.