Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas metalurgs pārspēj Baltkrievijas čempionāta vicelīderus

Liepājas metalurgs hokejisti Baltkrievijas atklātajā čempionātā savā laukumā ar 5:4 (4:0, 1:3, 0:1) pieveica turnīra vicelīderus HK Gomeļ, informē sacensību rīkotāji. Liepājnieki Māris Grāvītis un Darius Plisausks jau spēles sākumā guva divus vārtus, ātri panākot 2:0. Līdz pirmā perioda beigām laukuma saimnieki Sergejs Daņilovs un Valērijs Fiļimonovs vēl divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu.

Otrās trešdaļas sākumā viesi atkārtoja pirmā perioda scenāriju, īsā laikā panākot 2:4, taču Fiļimonovs vairākumā panāca 5:2. Trešā perioda beigās Gomeļas hokejisti samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, bet pēdējās trešdaļas beigās samazināja to līdz minimumam, tomēr Latvijas čempioni līdz spēles beigām panākumu nosargāja.Liepājas metalurgs 39 spēlēs guvis 64 punktus un ieņem astoto pozīciju Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

aa

hokejs
Baltkrievijas atklātais čempionāts
Liepājas metalurgs  - HK Gomeļ 5:4
(4:0, 1:3, 0:1)
Vārti: 0:53 Grāvītis (Leuškins, Āboliņš) 1:0, 1:49 Plisausks (Jass) 2:0, 15:20 Daņilovs (Āboliņš, Kniksts, vair.) 3:0, 17:29 Fiļimonovs (Mamonovs, Feldmanis) 4:0, 22:53 Andrijevskis (Magdejevs) 4:1, 26:10 Kļimins (Jesaulovs, Jeļisenko) 4:2, 31:24 Fiļimonovs (Ozols, Mamonovs, vair.) 5:2, 35:56 Solomonovs (Magdejevs) 5:3, 43:00 Fiļins (Oļeckijs, Horomando) 5:4.