Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Pujaca pārstāvētā Avangard komanda pārspēj Lokomotiv ar Miķeli Rēdlihu ierindā

Uzvaru kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas_ Avangard _komanda, kas savā laukumā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Jaroslavļas Lokomotiv vienību ar Miķeli Rēdlihu sastāvā.

Pujacs šoreiz spēlei nebija pieteikts, bet Rēdlihs darbojās Jaroslavļas komandas ceturtajā uzbrucēju trijniekā un uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 37 sekundes.

Sev atvēlētajā laikā latvietis ne rezultativitātes punktus, ne soda minūtes nenopelnīja un pa vārtiem nemeta.

Uzvaras vārtus Omskas komandai trešās trešdaļas astotajā minūtē guva Aleksandrs Perežogins, kurš guva arī mājinieku ceturtos vārtus, raidot ripu tukšā vārtu tīklā un uzstādot mačā gala rezultātu.

Abām vienībām vēl atlikuši divi mači šajā gadā. Avangard mājās jātiekas ar Ņižņijnovgorodas Toprpedo un Mitišču Atlant, bet Jaroslavļas hokejistiem izbraukumā jāspēkojas ar Astanas Baris un Hantimansijskas Jugra komandām.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā Avangard komanda joprojām ir pirmajā vietā ar 38 mačos izcīnītiem 77 punktiem, bet Lokomotiv ir otrā rietumos ar 37 spēlēs iegūtiem 70 punktiem.