Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Rīga 2000 un Latgales hokejisti uzvarējuši papildlaikos

Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā uzvaru piektdien izcīnīja Rīga 2000 hokejisti, kuri savā laukumā pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Minskas Junostj vienību. Pamatlaikā rīdzinieku labā vārtus guva Edgars Brancis un Sergejs Pečura, bet papildlaika ceturtās minūtes vidū uzvaras vārtus guva Raimonds Daņiličs.

Liepājas metalurgs savā laukumā ar 0:4 cieta sagrāvi no Vitebskas vienības. Jau spēles pirmajā minūtē liepājnieki nonāca zaudētājos ar 0:2 un visu spēli tā arī nespēja atgūties.

ASK/Ogre savā laukumā ar 1:5 zaudēja Novopolockas Himik hokejistiem. Otrā perioda sākumā ogrēnieši nonāca zaudētājos ar 0:4. Vienīgos vārtus mājinieku labā spēles otrajā periodā guva Andrejs Smirnovs.

Lukašs Peks guva uzvaras vārtus tikai sekundi pirms pagarinājuma beigām, nodrošinot Daugavpils Latgalei uzvaru ar 5:4 pār Mogiļevas Himvolokno. Peks reizi precīzs bija arī spēles pamatlaikā.