Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Rīgas Dinamo uz laiku paliek bez Ščastļivija

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas Dinamo krievu uzbrucējs Pjotrs Ščatļivijs iedzīvojies kājas muskuļa savainojumā, kas viņam liegs spēlēt aptuveni divas nedēļas, informē vienība.Ščatļivijs savainojumu guva svētdienas regulārā čempionāta mačā, kurā rīdzinieki izbraukumā ar 2:4 piekāpās Podoļskas Vitjaz.

Traumā viņš iedzīvojās dueļa pirmajā trešdaļā, pēc tam laukumā vairs nedodoties.Šajā sezonā 35 gadus vecais uzbrucējs piedalījies visās 25 spēlēs, kurās guvis piecus vārtus un veicis tikpat rezultatīvu piespēļu, kā arī nopelnījis četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficentu -7, vidēji laukumā pavadot 13 minūtes 34 sekundes.Ščatļivijs Latvijas kluba rindas papildināja pirms šīs sezonas.Dinamo komanda pēc trīs uzvarētām spēlēm pēc kārtas nu ir piedzīvojusi trīs neveiksmes.Rīdzinieki 7. un 9.novembrī aizvadīs vēl divas izbraukuma spēles, tiekoties ar Novosibirskas Sibirj un Novokuzņeckas Metallurg.Nākamo maču savā laukumā Rīgas Dinamo aizvadīs vien 14.novembrī pret Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo, kam līdz 1.decembrim sekos vēl septiņas cīņas savu skatītāju priekšā.Rīgas Dinamo ar 26 punktiem 25 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem pirmspēdējo vietu 13 komandu konkurencē, no labāko astoņnieka tagad atpaliekot par sešiem punktiem.