Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
anglosaxis
a
Beidziet nu gaudot. Visu komandu, arī pašu labāko, spēlē ir periodiski kāpumi un kritumi. Zēni ir tikuši izslēgšanas spēlēs, varbūt arī mazliet sakāpis galvā, bet tas ir dabūgi. Tikpat dabīgi, kā ja mēs gribētu, lai Dinamo visus pretiniekus samaļ vismaz ar 8:0. Un Kreipāna komentēšana ir interesanta. Ja kādam "profesionālim" nepatīk, vienmēr var izslēgt skaņu.
gvidoo
g
laviinu vaig prom no komandas ir tak labaaki par vinnu aizsargi
Arturs-pensionars
A
Ļoti netīkama spēle,īpaši letiņu izpildījumā.Redzams,ka trūkst iepriekšējo gadu bāzes,pat bērnu un jauniešu hokejā neieliktu pamatu.Absolūti neprot spēlēt pie vārtiem,neprot sekundes desmitdaļas sagrupēties varbūt vienīgās visas spēles izdevības realizēšanai.Visam gadījuma raksturs,sak varbūt iekritīs,varbūt iebakstīšu.Nav redzamas noslīpētas prasmes izdarīt konkrētu darbību konkrētā situācijā. Komentētāji tā arī nepateica kuri bija tie aizsardzības "varoņi",kas atstāja spēlējot mazākumā 2 pretiniekus pie Prusaka vārtiem.Neparādīja to dīvaini,kas nebija pie vārtiem,kad pretinieks viens mierīgi iesita otros vārtus. Absolūta bezatbildība gan komandas,bet vēl jo vairāk skatītāju un visu līdzjutēju priekšā. galīgi nav sapratnes un atbildības par to,ka pašu labklājība ir skatītāju samaksāta. Saprotams.ka šis gads ir visu letiņu pirmais patiesi lielā hokeja gads un izaugsme ir acīm redzama,bet redzami ir arī griesti un tas,ka viens otrs laikam taču nemaz nevēlas lekt augstāk par savu augumu. Redzot cik grūti Karsumam iet ar iekļūšanu NHL,bet daudzi par to sapņo,kā par savas labklājības nākotnē iespēju,jādomā par to kā mainīt bērnu un jauniešu treniņu sistēmu,lai talanti tiktu ne tikai atrasti,bet arī attiecīgi sagatavoti. Galīgi nenormāli,ka Dinamo nespēj nokomplektēt vismaz trīs izlases augstākās klases maiņas.
Viens
V
Hosa izlecējs laikam grib Supleram ielīst, visu laiku vadās un nedod nevienam ripu.
Martins
M
10 bilde velku uz erotiku :) bet pirmie 2 periodi bija nebaudāmi, un 3 periodā ileistie otrie vārti bija vienkārši noželojam
AL
A
Ko Ģinamo ar tādu spēli darīs playoff spēlēs? Līdzjutēji maksāja naudu par tādu fufeli.
Koļa
K
Fotogalerijā 3ša fotogrāfija, protams, ekskluzīva - laikam speciāli Dienai puiši uzpozējuši baltajās ķiverēs :)
lotos
l
Samocīta uzvara un atlikušās spēles būs tieši tādas pašas - mocības... :)
Andrew
A
Kreipaans piegriezaas.." svariiga ir speele bez ripas" ..cik reizes var atkaartot vispaarzinaamas aabeces..paliec vien pie rokasbumbas un aafrikaanju futbola burvjiem..