Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rīgas Dinamo tuvākie konkurenti KHL piedzīvo zaudējumus

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā Toljati Lada viesos ar 2:1 pārspēja Ņižņijnovgorodas Torpedo, palīdzot Rīgas Dinamo cīņā par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā.Otrās trešdaļas vidū Romāns Kukumbergs izvirzīja vadībā Ladu, bet divas minūtes vēlāk Mihails Varnakovs panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus pēdējās trešdaļas vidū guva Jevgēņijs Beluhins.

Zaudējumu piedzīvoja arī KHL rietumu zonas septītās vietas īpašnieki Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar 4:5 piekāpās Ņižņekamskas Ņeftehimik. Vēl vienā spēlē Čehovas Vitjaz papildlaikā negaidīti pārspēja pašreizējos Gagarina kausa īpašniekus Kazaņas Ak Bars.

Dinamo nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad izbraukumā Čerepovecā tiksies ar vietējo Severstaļ. Spēli tiešraidē plkst.18.00 demonstrēs LTV7 un Viasat Sport Baltic.