Rīgā 0 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Sjominam trīs punkti, Krievijas hokejisti pieveic Kazahstānu

Krievijas hokejisti otrdien bez lielām grūtībām ar 4:1 pārspēja Kazahstānu pasaules čempionāta spēlē.

Krievijas izlases pirmā maiņa guva trīs no četriem vārtiem. 11.minūtē rezultātu atklāja Aleksandrs Ovečkins, otrajā periodā pa reizei izcēlās Iļja Kovaļčuks un Aleksandrs Sjomins (viņam visā spēlē arī divas rezultatīvas piespēles), bet pēdējās trešdaļas sākumā Deniss Grebeškovs panāca vadību ar 4:0. Tikai divas minūtes pirms spēles beigām Dmitrijam Dudarevam izdevās gūt goda vārtus Kazahstānas izlases labā.

Aleksandrs Jeremenko Krievijas izlases vārtos atvairīja 18 no 19 metieniem.

Krievijas izlase pirmajā spēlē ar 3:1 pārspēja Slovākiju un pēdējās kārtas cīņā tiksies ar baltkrieviem, kas pirmajā spēlē ar 5:2 pieveica Kazahstānu.