Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Skrastiņam un Ivanānam zaudējumi NHL spēlēs

Zaudējot divus vārtus spēles pēdējās desmit minūtēs, neveiksmi visā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē piedzīvoja Floridas Panthers hokejisti, kas ar 1:3 piekāpās Monreālas Canadiens.

Rezultātu atklāja Saku Koivu otrajā periodā. Pēdējā prioda astotajā minūtē Kīts Balārs pēc Korija Stilmana piespēles, taču drīz monreālieši atguva vienu vārtu pārsvaru. Uzvaras vārtus Canadiens guva 22 sekundes pirms mača beiogām, kad precīzs bija Tomašs Plekanečs, turklāt vārti tika gūti skaitliskajā mazākumā.

Kārlis Skrastiņš nospēlēja 24 minūtes un 20 sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), punktus neguva un metienus neizdarīja, bloķēja divus metienus, bet viņa lietderības koeficients bija -1.

Zaudējumu piedzīvoja arī Losandželosas Kings, kas ar 3:4 piekāpās Kolorado Avalanche.

Avalanche hokejisti izšķirošo izrāvienu veica spēles otrajā periodā, kad Hejduks, Džonss un Smits guva trīs vārtus un panāca 4:2.

Tikai trīs minūtes un četras sekundes nospēlēja Raitis Ivanāns, punktus neguva un metienus neizdarīja, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, bet lietderības koeficients saglabājās neitrāls.