Rīgā +16 °C
Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

VIDEO, FOTO: Girgensonam otrais punkts sezonā, Sabres uzvar Ņujorkā

Ar rezultatīvu piespēli svētdien viesos izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo Sabres vienībai ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēt Ņujorkas Islanders komandu. Girgensonam tas ir tikai otrais rezultativitātes punkts jaunās sezonas 12 cīņās.

Pirmie vārti spēlē krita mača 34.minūtē, kad Sabres zviedru Linusu Ulmarku pārspēja Kelvins de Hāns. Minimāls Islanders pārsvars saglabājās līdz pat 47.minūtei, kad Girgensons ātrā pretuzbrukumā izdarīja precīzu piespēli Metam Molsonam, kurš spēja ripu dabūt pāri vārtu līnijai - 1:1.

Mača 54.minūtē Sems Reinharts guva uzvaras vārtus Sabres, ļaujot komandai tikt pie piektā panākuma 12 spēlēs un otrā pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 17:05 minūtes, bez rezultatīvās piespēles izceļoties arīdzan ar vienu metienu, vienu spēka paņēmienu un +1 lietderības rādītāju. Tāpat latvietis spēja uzvarēt 40% iemetienu (4/10).

Sezonas 12 spēlēs Girgensons guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli, realizējot vien 4,5% savu metienu, bet viņa lietderības rādītājs ir +1.

Pēdējo divu sezonu NHL vājākā komanda Sabres ar 12 spēlēs iekrātiem 10 punktiem ieņem 14.vietu Austrumu konferences 16 klubu konkurencē, bet visas līgas vērtējumā apsteidz pat sešas komandas. Nākamo spēli Bufalo ceturtdien aizvadīs savā laukumā, uzņemot Tampabejas Lightning komandu, kas nupat uz fārmklubu nosūtīja latviešu vārtsargu Kristeru Gudļevski.

Tampa aizvadītajā naktī pārtrauca četru zaudējumu sēriju, viesos ar 4:3 pārspējot Karolīnas Hurricanes. Pēc savainojuma atlabušais krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis savā pirmajā mačā sezonā atvairīja 32 metienus.