Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Znaroks&Co revanšējas Rīgas Dinamo hokejistiem

Rīgas Dinamo hokejisti pirmdien Arēnā Rīga Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ar 1:3 piekāpās KHL Rietumu zonas līderiem, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas Dinamo komandai. Turnīra tabulā rīdzinieki ar 31 punktu 20 spēlēs ieņem piekto vietu. Nākamo spēli Rīgas Dinamo hokejisti aizvadīs trešdien pret Čehovas Vitjaz.

Šuplers: pārāk daudz spēku iztērējām skaitliskajā mazākumā

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (3:5 pret Sanktpēterburgas SKA) rīdzinieku sastāvā bija notikušas vairākas izmaiņas. Cibuļska vietā kopā ar Ozoliņu pirmajā aizsargu pārī spēlēja Kr.Rēdlihs, bet kājas savainojumu guvušā Ankipāna vietā uz uzbrucēju otro maiņu bija pārcelts Mikušs, kura vietu ceturtajā ieņēma Džeriņš.

Cīņa iesākās visai augstā tempā, tomēr abas komandas precīzi darbojās aizsardzībā un bīstamu metienu pa vārtiem nebija daudz. Līdz pirmajam vārtu guvumam nācās gaidīt deviņas minūtes. Troters viesu aizsardzības zonas stūrī atņēma ripu bijušajam Rīgas kluba aizsargam Novākam, izspēlēja vārtu priekšā Laurim Dārziņam, kurš meta precīzi – 1:0.

Pēc vārtu zaudējuma iniciatīva pārgāja pie viesiem, un līdz perioda beigām vairākas reizes mājiniekus nācās glābt vārtsargam Telkvistam, vienu reizi ripa trāpīja pa viņa vārtu stabu.

Otrās trešdaļas sākumā, arī pateicoties diviem viesu noraidījumiem, aktīvāki uzbrukumā bija laukuma saimnieki. Taču perioda vidū Znaroka un Vītoliņa audzēkņi aktivizējās un izlīdzinaja rezultātu. Pēc piespēles no aizvārtes mājinieku aizsargu pamestais Jegors Milovzorovs raidīja ripu Telkvista vārtos – 1:1.

Pamazām cīņa kļuva arvien azartiskāka, un arvien biežāk abu komandu spēlētāji izpelnījās noraidījumus. Vairāk to bija rīdziniekiem, un tas ļāva Maskavas dinamiešiem biežāk uzturēties pretinieku aizsardzības zonā un biežāk apdraudēt rīdzinieku vārtus.

Kaislības uz ledus turpinājās arī trešajā trešdaļā. Par spīti ievērojamam skaitam bīstamu metienu nevienai komandai mainīt rezultātu nekādi neizdevās, līdz sešarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Deniss Mosaļovs apspēlēja pasīvi nospēlējušo rīdzinieku aizsardzību un izvirzīja viesus vadībā.

Mājinieku cerības atspēlēties nepilnas trīs minūtes līdz beigām apslāpēja Deniss Zainuļins, kurš, izmantojot rīdzinieku aizsargu nesaprašanos, aizslidoja vienatnē pret Telkvistu un viņu apspēlēja – 1:3.

Par labākajiem spēlētājiem abu komandu sastāvos atzina vārtsargus Telkvistu un Gārnetu.

Pirms deviņām dienām abas Dinamo komandas tikās Maskavā, un tad uzvaru ar 2:1 svinēja Rīgas dinamieši, kuri bija pārāki arī Latvijas dzelzceļa kausa izcīņā pirms sezonas sākuma (4:2)

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Maskavas Dinamo 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Vārti: 9:08 Dārziņš (Troters) – 1:0, 31:44 Milovzorovs (Komarovs) – 1:1, 53:32 Mosaļovs (Balandins, Solovjovs) – 1:2, 57:48 Zainuļins (Babenko, Solovjovs) – 1:3

Metieni: 23 - 47
Soda min.: 18 - 8
Iemetieni: 33 - 31

Dinamo: Telkvists, Kr.Rēdlihs – Ozoliņš, Ņiživijs – Hartigans – Surovijs, Reķis – Sotnieks, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Laviņš – J.Rēdlihs, Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs, Bukarts – Džeriņš – Meija.