Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Daideru ekipāža izcīna piekto vietu pasaules čempionāta posmā

Jānis un Lauris Daideri svētdien Černivcos, Ukrainā, izcīnīja 5. vietu pasaules čempionāta (PČ) motokrosā blakusvāģu klasē 4. posmā.Visaugstāk no latviešiem pakāpās Kaspars Liepiņš, kurš beļģa Jorisa Hendriksa ekipāžā guva 2. vietu, informēja sidecarcross.com. Par posma uzvarētāju kļuva kopvērtējuma līdera holandieša Daniela Vilemsena ekipāža, bet trešie bija čehi Vaclavs un Mareks Rozenali.

Daideri abos braucienos finišēja piektie, kas viņiem deva 5. vietu arī posma kopvērtējumā. Māris Rupeiks, kura komandā savainoto Haraldu Kurpnieku aizvietoja līdzbraucējs šveicietis Bruno Kēlins, divu braucienu summā ieņēma 7. vietu. Abos braucienos Rupeiks bija septītais. Labāko sešinieku noslēdza beļģis Nikijs Pulinkss, kura līdzbraucējs ir Kaspars Stupelis.Tādējādi pirmajā septiņniekā iekļuva pieci Latvijas motosportisti. Kurpnieks iepriekšējā PČ posmā Polijā savainoja ceļgala saites, un par viņa iespējamo atgriešanās laiku komanda vēl neziņo.PČ kopvērtējumā Vilemsens ir līderis ar 175 punktiem. Rupeiks ar 124 punktiem saglabā 4. vietu, bet Daideri ar 108 punktiem ir 7. vietā.