Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Uzrādot labākos rezultātus visos deviņos ātrumposmos, pārliecinošu uzvaru Latvijas autorallija čempionāta pēdējā posmā rallijā Latvija-Par labu Latviju 2010 izcīnīja Skandi Auto Rallija komandas ekipāža Ivars Vasaraudzis/Pēteris Spredzis, kļūstot arī par Latvijas čempioniem A plus klasēOtrajā vietā absolūtajā kopvērtējumā un pirmajā N4 klasē Jūrmalā un Kuldīgas apkārtnē notikušajās sacīkstēs ierindojās Jānis Vorobjovs un Guntars Zicāns (Vorobjovs Racing), kuri uzvarētājiem zaudēja divas minūtes un 14,55 sekunde, liecina rīkotāju publicētā neoficiālā informācija.

Trešo vietu absolūtajā vērtējumā un otro A plus klasē ieņēma Somijas ekipāža ar pasaules čempionāta posmos uz goda pjedestāla bijušo pilotu Toni Gardemeisteru pie stūres (+2:45,69).Tālākajās vietās ierindojās Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks (+2:46,57), ukraiņi Oleksandrs Saļuks/Pavlo Čerepins (+3:34,45) un Raimonds Kisiels/Arnis Ronis (+3:40,35).

Ceturtajā vietā pirms pēdējā ātrumposma bija Andis Neikšāns un Māris Jēkabsons, taču elektrosistēmas kļūmes dēļ viņi bija spiesti izstāties.