Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Red Bull komandas pilots Marks Vēbers izcīnījis pārliecinošu uzvaru Formula-1 čempionāta 12.posmā Ungārijas Grand Prix izcīņā un kļuvis par līderi pasaules čempionāta kopvērtējumā. Šī bija austrāliešu autobraucēja ceturtā uzvara sezonā. Otrajā vietā ierindojās Fernando Alonso (Ferrari), trešajā – Sebastjans Fetels (Red Bull).

Līdzšinējais čempionāta līderis Lūiss Hamiltons nefinišēja.Startā Fetels nosargāja pirmo pozīciju un katrā no pirmajiem apļiem par gandrīz sekundi audzēja pārsvaru pār sekotājiem. Savukārt Vēbers otro vietu zaudēja Alonso, viņiem sekoja Masa. Ļoti labi startēja Renault debitants Vitālijs Petrovs, kurš no septītās vietas spēja pakāpties uz piekto, tiesa, jau otrajā aplī viņu apsteidza Hamiltons. Toties neveiksmes turpināja vajāt pasaules čempionu Džensonu Batonu, kurš, startējis tikai no 11.pozīcijas, zaudēja vēl četras vietas.Mierīgais brauciena ritējums tika izjaukts 15.aplī. Force India braucēja Liuci mašīnai nolūza priekšējais antispārns, trasē devās drošības mašīna, bet vairums vadošo piloti steidzami brauca uz boksiem mainīt riepas. Boksu celiņā sadūrās Kubicas un Zutila mašīnas (incidentā vainīgais polis par to nopelnīja sodu), bet Rosberga braucamajam tika nepietiekami notiprināta aizmugurējā labā riepa, un arī Mercedes pilotam sacīkstes bija galā.Drošības mašīnai atstājot trasi, līderpozīcijās bija izvirzījies Vēbers, kurš gan vēl nebija apmeklējis boksus – aiz viņa Fetels, Alonso, Hamiltons un Masa. Taču 24.aplī pārnesumkārbas ķibeles dēļ trases malā nobrauca čempionāta kopvērtējuma līderis Hamiltons, tikai otro reizi sezonā paliekot bez ieskaites punktiem.Ap to pašu laiku kļuva zināms, ka tiesneši izmeklē iespējamo Fetela noteikumu pārkāpumu, kad trasē bija drošības mašīna. Vācietis tika atzīts par vainīgu, un viņam tika piespriests “drive-through” sods. Kad Fetels bija atstājis boksu celiņu, viņam priekšā bija ne tikai Vēbers, bet arī Alonso, toties aiz muguras palika Masa. Savukārt Vēbers līdz 43.aplim bija sasniedzis jau 23 sekunžu pārsvaru pār Alonso, ar ko bija pilnīgi pietiekoši, lai pēc pitstopa atgrieztos trasē labu brīdi priekšā divkārtējam pasaules čempionam. Austrālieša uzvara līdz pat brauciena beigām netika nopietni apdraudēta.Sacīkšu turpinājumā ritēja sīva Fetela un Alonso cīņa par otro vietu, taču likvidēt nepilnas sekundes atstarpi un apdzīt spāni Red Bull braucējam nekādi neizdevās un nācās samierināties ar trešo vietu. Brauciena izskaņā ievērības cienīgākais moments bija Mihaela Šūmahera gandrīz izraisītā sadursme ar Rubensu Barikello.Nākamie aiz pirmā trijnieka finišēja Masa un Petrovs, kurš izcīnīja karjeras augstāko vietu. Pie posma veiksminiekiem jāpieskaita arī Sauber pilots Kamui Kobajaši, kurš, startējis no 23.vietas, spēja iekļūt labāko desmitniekā (9.vieta). Tikai astotais finišēja pasaules čempions Džensons Batons.F-1 čempionāta kopvērtējumā pēc 12 posmiem Vēberam ir 161 punkts, Hamiltonam 157, Fetelam 151, Batonam 147 un Alonso 141 punkts.