Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Sordo ātrākais Francijas WRC posma treniņā

“Prodrive” komandas pilots Danijs Sordo uzstādīja ātrāko rezultātu šodien notikušajos Francijas rallija treniņbraucienos, kas ir iesildīšanās šonedēļ notiekošajam pasaules čempionāta 11. posmam.

Jau īsi pirms tam “Prodrive” vienība paziņoja, ka cer izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā un sākums ceļā uz to ir neslikts – tuvāko sekotāju Jāri-Mati Latvalu asfalta ralliju eksperts Sordo apsteidza par 0.3 sekundēm, bet trešajā vietā atstāja Peteru Solbergu, kuram 0.9 sekundes līdz uzvarētājam. Kopvērtējuma līderis Sebastians Lēbs palika ceturtais.

Jāpiemin, ka šie treniņbraucieni netiek skaitīti kā kvalifikācija, jo asfalta rallijā starta kārtībai nav tik liela nozīme kā grants posmos un ekipāžas sacensības uzsāks pēc kopvērtējuma pozīcijām.