Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Kristaps Zvejnieks Baltijas kausa sacensībās slalomā piekāpjas Gedram

Latvijas šī brīža labākais vīru kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks piektdien Baltijas kausa otrā posma sacensībās slalomā ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties Žakam Gedram.

Siguldā notiekošajā posmā Gedra pirmo braucienu veica 29,50 sekundēs, par 0,82 sekundēm apsteidzot Zvejnieku.

Savukārt otrajā braucienā ātrāks bija Zvejnieks, atvinnējot 0,55 sekundes, taču ar to nebija gana, lai izcīnītu uzvaru divu braucienu summā.

Gedra Zvejnieku divu braucienu summā apsteidza par 0,27 sekundēm, tiekot pie 40,00 FIS raudzes punktiem.

Tikmēr Zvejnieks ieguva 43,36 FIS punktus, kamēr trešo vietu ieguvušais Roberts Briška, kurš Gedram zaudēja 4,85 sekundes, tika pie 102,22 FIS punktiem.

Sacensībās startēja 23 kalnu slēpotāji, bet abus braucienus pabeidza 12 sportisti.

Savukārt dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Evelīna Gasūna, kura otrās vietas ieguvēju Lieni Bondari divu braucienu summā apsteidza par 0,47 sekundēm. Gasūna tika pie 54,89 FIS raudzes punktiem, bet Bondare ieguva 60,50 punktus.

Trešajā vietā ierindojās Ieva Meldere, kura Gasūnai divu braucienu summā zaudēja 2,53 sekundes. Meldere tika pie 85,11 FIS raudzes punktiem.

Sacensībās dāmām startēja 14 kalnu slēpotājas, no kurām pie ieskaitīta rezultāta tika 11 sportistes.

Rīt turpat Siguldā norisināsies sacensības slalomā, bet svētdien kalnu slēpotāji sacentīsies paralēlajā slalomā.