Rīgā +21 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Rastorgujevs ar ceturto vietu sasniedz Latvijai otru labāko rezultātu 20 kilometru individuālajā distancē

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien Nove Mesto pasaules čempionāta 20 kilometru individuālajā distancē izcīnīja ceturto vietu, kas ir Latvijas biatlonā otrs visu laiku labākais rezultāts šajā disciplīnā.

2001.gadā Pokļukā Ilmārs Bricis šajā disciplīnā izcīnīja bronzas medaļu.

Rastorgujevs šaušanā guļus bija nekļūdīgs, bet stāvus neaizvēra pa vienam mērķim, izpildot pēdējos šāvienus. Zelta medaļu izcīnījušajam norvēģim Juhannesam Tīngnesam Bē latvietis zaudēja divas minūtes un 50,2 sekundes, bet pirmais trijnieks bija vienas minūtes jeb vēl viena precīza šāviena attālumā.

J.T.Bē, tāpat kā sudraba godalgu izcīnījušais viņa brālis Tarjei Bē un bronzu guvušais vācietis Benedikts Dolls, pieļāva vienu kļūdu ugunslīnijā. Tarjei Bē no brāļa atpalika 58,9 sekundes, bet Dolls zaudēja vienu minūti un 53,3 sekundes.

Nedēļas turpinājumā būs mači jauktajā pāru stafetē, stafetēs, kā arī sacensībās ar kopēju startu.

Sezonas turpinājumā paredzēti vēl četri Pasaules kausa posmi, no kuriem nākamais norisināsies februāra un marta mijā Oslo.