Rīgā +16 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Rācenājs Tour of China velobrauciena kopvērtējumā izcīna 7.vietu

Pirmdien Ķīnā noslēdzās ceturtais garākais velobrauciens pasaulē "Tour of China II" (UCI kat.2.1), kura kopvērtējumā triumfēja čehs Alois Kankovskijs, bet augsto septīto vietu izcīnīja Latvijas komandas "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" riteņbraucējs Kristofers Rācenājs.

Pirmdien, 30. septembrī, tika aizvadīts 100 kilometrus garais "Tour of China II" noslēdzošais posms. Finiša spurtā uzvaru izcīnīja jaunzēlandietis Riko Rodžers ar laiku 2 stundas, 7 minūtes un 37 sekundes. Otrais palika francūzis Benžamins Žiro, bet trešajā pozīcijā ierindojās spānis Unai Iparragirre.

No Latvijas "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas labāko rezultātu uzrādīja Reinis Andrijanovs, kuram 15. pozīcija. Lielajā grupā finišēja arī pārējie "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāvji - Indulis Bekmanis 23., Kristofers Rācenājs 24., Māris Bogdanovičs 48., bet Kasparam Serģim pēdējā etapā 57. pozīcija.

Kopvērtējumā par "Tour of China II" daudzdienu velobrauciena uzvarētāju kļuva čehs Alois Kankovskijs no "ASC Dukla Praha", kurš par 10 sekundēm pārspēja komandas "Leopard - Trek Continental" riteņbraucēju Danielu Klemme. Uz goda pjedestāla kāpa arī spānis Unai Iparragirre, kurš uzvarētājam zaudēja 20 sekundes.

Sacensību kopvērtējumā labākais no "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas šajās sacensībās bija Kristofers Rācenājs, kurš uzvarētājam piekāpās 31 sekundi, un ieņēma augsto septīto vietu. Reinis Andrijanovs sacensības noslēdza 22. pozīcijā, Indulis Bekmanis 52. vietā, Māris Bogdanovičs 53. vietā, bet Kaspars Serģis 54. vietā. Komandu vērtējumā "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" ir 5. vietā starp 21 komandām.