Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Riteņbraucējam Liepiņam 9.vieta Tour de Azerbaijan pirmajā posmā

Trešdien, 1. maijā, _Alpha Baltic/Unitymarathons.com _komanda Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku veiksmīgi uzsākusi prestižās Tour de Azerbaijan (UCI kat. 2.2) daudzdienas sacensības, Emīlam Liepiņam pirmajā etapā izcīnot augsto devīto vietu, informē komandas menedžere Līga Glāzere.

Alpha Baltic/Unitymarathons.com no 1. līdz 5. maijam piedalās Tour de Azerbaijan daudzdienu šosejas riteņbraukšanas sacensībās. Prestižā daudzdienu velobrauciena Tour de Azerbaijan programmu veido pieci etapi, kopējais distances garums sastāda 766 kilometrus. Latvijas komandai līdzās uz starta Baku stājās tādas vienības kā Synergy Baku Cycling Project, Rabobank Development Team, Leopard - Trek Continental Team, Continental Team Astana u.c.

1. maijs - 157 km (Baku apļos)
2. maijs - 185 km (Baku – Ismayilli)
3. maijs - 165 km (Gabala – Oghuz – Shaki – Gabala)
4. maijs - 115 km (Gabala – Shamakhi – Tedris Merkezi)
5. maijs – 144 km (Baku apļos)

Sacensību pirmajā etapā (157 km) riteņbraucējiem nācās pievarēt 11 apļus pa 14,3 km. Uzvaru izcīnīja vācietis Kristofs Švaicers no Synergy Baku Cycling Project (laiks 3.32.19), otrajā vietā palika Maksims Averins no Atlas Personal - Jakroo (laiks 3.32.21), bet trešais Martēns van Trijps no Rabobank Development Team (laiks 3.32.21).
No Latvijas riteņbraucējiem visaugstāk finišēja Emīls Liepiņš, kuram 9. vieta (laiks 3.32.21).