Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Riteņbraucējs Rācenājs uzvar Sāremā velobraucienā 4.posmā

Latvijas riteņbraucējs Kristofers Rācenājs (Alpha Baltic/Unitymarathons.com) piektdien izcīnīja uzvaru Sāremā daudzdienu velobrauciena ceturtajā posmā.

162 kilometrus garajā posmā Rācenājs distances finiša spurtā apsteidza trīs igauņu sportistus. Viņi no peletona aizbēga aptuveni 40 kilometrus pirms finiša, tuvākos sekotājus apsteidzot par 16 sekundēm. Cits Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs ieņēma sesto vietu, bet Reinis Andrijanovs ierindojās desmitajā pozīcijā.

Pirms tam šajās sacensībās Latvijas sportistiem sekmīgākais bija otrais posms, kad Rācenājs finišēja sestais.

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem līderis ir igaunis Marts Ojavē, bet Rācenājs viņam zaudē piecas minūtes un 16 sekundes, kas dod 15.vietu. No pārējiem Alpha Baltic/Unitymarathons.com Latvijas riteņbraucējiem Bogdanovičs atrodas 30.pozīcijā (+6:09), bet Andrijanovs ieņem 43.vietu (+8:00).

Velobraucienā kopā tiks aizvadīti pieci posmi, un tas noslēgsies sestdien.