Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

26. decembris, 2008

Latvijas U-20 hokejisti pirmajā spēlē piekāpušies Krievijai(1)

Latvijas U-20 hokeja izlase piektdien Otavā (Kanāda) ar zaudējumu uzsāka dalību pasaules čempionātā A divīzijā, turnīra pirmajā spēlē ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpjoties vienaudžiem no Krievijas. Vienīgos vārtus Latvijas izlases rindās spēles pēdējā periodā beigās guva Jānis Ozoliņš.

Znaroka vadītajam klubam jau devītā uzvara pēc kārtas

Piektdien uzvaru Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē izcīnīja HK MVD klubs, kas ar 4:2 pārspēja Čeļabinskas Traktor vienību. Šis bija Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai komandai devītais panākums pēc kārtas, kas ir garākā uzvaru sērija kluba pastāvēšanas vēsturē. Tagad HK MVD ar 55 punktiem 36 spēlēs ir 12.vietā līgā.Minskas Dinamo ar 3:7 zaudēja Omskas Avangard vienībai. Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Saulietis pie rezultativitātes punktiem netika, taču nopelnīja divas soda minūtes. Minskas hokejisti ar 32 punktiem 37 spēlēs ieņem 22.vietu.

Latvijas izlase telpu futbolā ar 13:0 sagrauj Igauniju

Pārliecinošu uzvaru Baltijas kausa izcīņas spēlē piektdien svinēja Latvijas izlase telpu futbolā. Latvijas futbolisti ar 13:0 sagrāva Igaunijas valstsvienību. Pa četriem vārtiem uzvarētāju labā guva Maksims Seņs un Oļegs Matvejevs. Svētdien Latvijas izlase spēlēs ar Lietuvu.

Gorkšs pamatsastāvā, Queens Park Rangers spēlē neizšķirti

Anglijas Championship līgas spēlē piektdien neizšķirti nospēlēja Queens Park Rangers futbolisti. Viņi viesos nospēlēja 2:2 ar Čārltonas Athletic. Latvijas izlases futbolists Kaspars Gorkšs izgāja laukumā komandas pamatsastāvā un nospēlēja visas 90 minūtes. Līgas kopvērtējumā Queens Park Rangers ar 37 punktiem 25 spēlēs ieņem devīto vietu.

Līvi svin svētkus līvu krastā

Ar svētku noskaņām un sirsnību līvu jauniešu ansamblis "Nurmorkestõr" (tulkojumā lauka orķestris) sniegs koncertus Līvu krasta iedzīvotājiem, sveicot tos ar senām līvu dziesmām savā oriģinālā izpildījumā.Koncertturneja pa līvu krastu sākusies 26. decembrī Miķeļtorņī, tālāk tā vedīs cauri līvu zvejniekciemiem un Kolkai un 28.decembrī noslēgsies Ģipkā.

Pujaca pārstāvētais klubs uzvar Novosibirskā

Uzvaru Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē piektdien svinēja Toljati Lada hokejisti, kuri viesos ar 2:1 pārspēja Novosibirskas Sibirj vienību. Latvijas hokejists Georgijs Pujacs šajā spēlē rezultativitātes punktus neguva. Kopvērtējumā Lada ar 48 punktiem 36 spēlēs ieņem 17.pozīciju.

KHL Zvaigžņu spēles dalībnieku sastāvu papildina žurnālistu izvēlēti hokejisti

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) akreditētie žurnālisti izvēlējušies pa sešiem dalībniekiem KHL Zvaigžņu spēles komandās, piektdien informēja līga.Izvēlēto spēlētāju vidū nav neviena Rīgas "Dinamo" hokejista. Jaromīra Jāgra komandā, kas pulcēs citvalstu hokejistus, mediji iekļāva vārtsargu Reju Emeriju (Mitišču "Atlant"), aizsargus Karelu Rahuneku (Maskavas "Dinamo") un Magnusu Johansonu (Mitišču "Atlant"), kā arī uzbrucējus Jaroslavu Kudrnu (Magņitogorskas "Metallurg"), Esu Pirnesu (Mitišču "Atlant") un Branko Radivojeviču (Maskavas "Spartak").

Bjerndālens grib startēt arī Soču olimpiskajās spēlēs © DIENA

Karjerā piecas olimpiskās zelta medaļas jau guvušais Norvēģijas biatlonists Ole Einars Bjerndālens grib startēt arī 2014. gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.Lai arī Bjerndālens Soču olimpiādes laikā jau būs nosvinējis 40 gadu jubileju, pats sportists neuzskata, ka vecums varētu viņam traucēt gūt panākumus.

NHL lielāko soda minūšu pelnītāju sarakstā Ivanāns starp pirmajiem trīsdesmit

Latvijas hokejists Raitis Ivanāns šosezon Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā ir nopelnījis 63 soda minūtes, kas viņu starp lielākajiem soda minūšu pelnītājiem ierindo pirmajā trīsdesmitniekā, vēsta NHL.Līdz Ziemassvētku pārtraukumam lielākais soda minūšu pelnītājs bijis Šeins O'Brīns no Vankūveras "Canucks", kurš uz sodīto soliņa nosēdējis 116 minūtes.

Vitjaz spēlētāji lūdz palīdzību KHL hokejistu arodbiedrībai atrisināt algu problēmu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čehovas "Vitjaz" spēlētāji griezušies pēc palīdzības KHL hokejistu arodbiedrībā, lai tā palīdz atrisināt problēmas ar algu neizmaksāšanu, ziņo laikraksts "Sport-express"."Vitjaz" hokejisti algas nav saņēmuši kopš septembra, tāpēc griezušies pie KHL arodbiedrības vadītāja Andreja Kovaļenko.

Madrides Real galvenais treneris Ramoss cer pārvarēt futbola kluba "grūtos laikus"

Spānijas karaliskā futbola kluba Madrides "Real" galvenais treneris Huande Ramoss uzskata, ka viņa vadītā vienība šobrīd pārdzīvo "grūtus laikus", taču cer, ka visiem kopā izdosis šīs grūtības izturēt, uzlabojot savu sniegumu un situāciju turnīra tabulā.Ramoss savā interneta mājas lapā ceturtdien rakstīja, ka "Real" atrodas ļoti komplicētā situācijā, jo piektā vieta Spānijas "La Liga" čempionātā nav tā, ar kuru titulētā vienība varētu lepoties.

Lakers pārtrauc NBA čempionu Celtics 19 uzvaru sēriju

Losandželosas "Lakers" basketbolisti ceturtdien pārtrauca Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu Bostonas "Celtics" 19 uzvaru sēriju.Iepriekšējās sezonas NBA fināla atkārtojumā "Lakers" savā laukumā svinēja uzvaru ar 92:83, informē organizatori. Šī bija abu komandu pirmā savstarpējā tikšanās kopš jūnija, kad "Celtics" sešu spēļu sērijā kļuva par asociācijas čempioniem.