Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Katalonija

Beļģijas tiesa pārtrauc izskatīt Pudždemona izdošanas lietu

Beļģijas tiesa pārtraukusi izskatīt lietu par katalāņu separātistu līdera un bijušā Katalonijas premjerministra Karlesa Pudždemona un viņa kabineta veselības ministra Antonio Komina izdošanu Spānijai, ceturtdien paziņojis Pudždemona advokāts.

Katalonijā protestu dēļ atcelti reisi un bloķēti ceļi

Katalonijā piektdien atcelti reisi un bloķēti autoceļi saistībā ar katalāņu separātistu izsludināto ģenerālstreiku, protestējot pret Spānijas Augstākās tiesas lēmumu notiesāt deviņus separātistu līderus.

Katalonijas līderis aicina ievērot mieru

Spānijas autonomā Katalonijas reģiona prezidents aicinājis izbeigt vardarbīgos protestus, kas šonedēļ pārņēma reģiona galvaspilsētu Barselonu pēc tam, kad Spānijas Augstākā tiesa piesprieda bargus cietumsodus neatkarības kustības līderiem.

Katalonijas premjers aicina izbeigt vardarbību protestos

Katalonijas reģiona valdības vadītājs Kims Torra ceturtdienas naktī aicināja nekavējoties izbeigt vardarbīgās sadursmes starp protestētājiem un policiju, kas jau trīs dienas pēc kārtas notikušas Barselonā, un brīdināja, ka šī vardarbība kaitē katalāņu separātistu kustības tēlam.

Spānijas tiesa Katalonijas līderiem piespriež cietumsodus

Spānijas Augstākā tiesa pirmdien piespriedusi 13 gadu cietumsodu bijušajam Katalonijas vicepremjeram Urialam Džunkerasam, atzīstot viņu par vainīgu musināšanā uz dumpi un valsts līdzekļu izšķērdēšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide