Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

TAVA nesaprot, kāpēc tā būtu jāiznīcina

Laikā, kad Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) uzrādījusi stabili augošus ieņēmumus, nav īsti saprotams, kādi ir patiesie iemesli, kāpēc Ekonomikas ministrija to grasās pievienot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), otrdien vēsta laikraksts Diena.Bijušais TAVA vadītājs Armands Slokenbergs Dienai atklāj, ka runas par aģentūras pievienošanu LIAA lielākā vai mazākā mērā ir bijušas vairāku ekonomikas ministru laikā.

Vienīgā iespēja - sisties uz bijušo PSRS

Paralēli valdības apstiprinātajiem atbalsta pasākumus tiem uzņēmumiem, kurus skārušas Krievijas ieviestās sankcijas tiek runāts par finansiālu ieguldījumu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecībās dažādās valstīs, lai ar to palīdzību uzņēmējiem būtu vieglāk atrast jaunus sadarbības partnerus.

Uzņēmēji sadarbību ar Ukraina uzskata par perspektīvu

Nemieri Ukrainā ilgst jau vairākus mēnešus, un tas vistiešākajā veidā ietekmējis Latvijas eksportētājus, tomēr šī ietekme nav ne tuvu tik katastrofāla, kāda bija Krievijas krīzes ietekme XX gadsimta deviņdesmito gadu nogalē, otrdien raksta laikraksts Diena. 

Latvijas uzņēmēji sadarbībai ar Irāku redz perspektīvu

Irāka ir valsts, kurai piemīt ekonomiskās izaugsmes potenciāls, arī finanšu līdzekļu tai ir pietiekami, lai būvētu ražotnes un arī pirktu ārvalstu pakalpojumus, turklāt šai valstij pat vairāk kā investīcijas nepieciešamas zināšanas un pieredze. Līdz ar to Latvijas uzņēmējiem ir plašas iespējas sadarboties ar šo Līča valsti, nododot tai savu pieredzi. Tās ir galvenās atziņas, kuras Dienai pauda Irāku apmeklējušās uzņēmēju delegācijas pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide