Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā +1 °C
Slapjš sniegs
Sestdiena, 14. decembris
Gaisma, Auseklis

Ozolnieki

Ozolnieku novads no VARAM prasa izvērtējumu par katru pašreizējo Latvijas novadu

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību lietu komisijai pirms likumprojekta Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums virzīšanas izskatīšanai pirmajā lasījumā jāpieprasa no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izvērtējums atsevišķi par katru pašreizējo Latvijas novadu, norādīts Ozolnieku novada pašvaldības Valsts prezidentam, Ministru prezidentam, komisijai, Saeimas frakcijām un Latvijas pašvaldību savienībai nosūtītajā vēstulē.

Ozolniekos sāk būvēt rotācijas apli

Lai uzlabotu satiksmes drošību, Ozolniekos ir sākta autoceļa Jelgava–Dalbe krustojuma ar Eglaines un Skolas ielām (4,9. km) pārbūve par rotācijas apli. No 13. maija darba laikā satiksmi būvdarbu zonā pa vienu braukšanas joslu plāno organizēt ar regulētājiem, bet naktīs un brīvdienās – ar luksofora palīdzību, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Ozolniekos kastrēs klaiņojošo kaķu koloniju

Trešdien Ozolnieku novada Ozolniekos plānots izķert un kastrēt klaiņojošo kaķu koloniju, tāpēc vietējie aicināti pieskatīt savus mājdzīvniekus, kas tiek laisti ārā, aģentūrai LETA pastāstīja Ozolnieku novada Pašvaldības policijas priekšnieks Arnis Joma.

FOTO: Uzņēmējs no Ķīnas Ozolniekos būvē divas daudzdzīvokļu mājas

Ozolniekos, salīdzinot ar rajonu ap novada Domes ēku, Saules ielas apkaime, dažkārt tiek saukta par "Ozolnieku Šanhaju" un izskatās diezgan noplukusi. Tajā pagaidām nav nevienas renovētas mājas, asfalta klājums ir bedrains, daudzviet ielas klāj tikai grants. Noliktavas un padomju laikā būvētas saimniecības ēkas aizsedz skatu uz Ozolnieku dīķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide