Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ramona Petraviča

No 2020.gada saīsinās bezdarbnieka pabalsta izmaksas laiku un apmēru

No nākamā gada bezdarbnieka pabalsts tiks izmaksāts astoņus, nevis deviņus mēnešus, turklāt arī mazākā apmērā, tādējādi ietaupot 12 miljonus eiro, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma atklāja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Petraviču nepatīkami pārsteidz institūciju un pašvaldību pretestība bērnu nonākšanai ģimeniskā vidē

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) ir nepatīkami pārsteigta par institūciju un pašvaldību pretestību bērnu nonākšanai ģimeniskā vidē, saucot to par "prātam neaptveramu situāciju". Ministre aģentūrai LETA norādīja, ka reģionālās vizītēs un tikšanās laikā ar audžuģimenēm viņai radies iespaids, ka situācija kļūst arvien bēdīgāka. Ministri tas īpaši satrauc, jo valsts iegulda vērā ņemamus finansiālus līdzekļus, lai veicinātu bērnu nonākšanu ģimenē, proti, nodrošina finansējumu, lai palielinātu audžuģimeņu, aizbildņu un adoptētāju skaitu.

Petravičai izsniegta pielaide valsts noslēpumam

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) nolēmis izsniegt labklājības ministrei Ramonai Petravičai (KPV LV) speciālo atļauju darbam ar valsts noslēpumu, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts kancelejā.

Asociācija: Valstij pārņemot bāriņtiesu funkcijas, tās var kļūt grūtāk sasniedzamas

Otrdien labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) paziņoja, ka ir plānots valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas, kā arī veidot jaunu bērnu tiesību aizsardzības iestādi. Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas valdes priekšsēdētāja un Smiltenes novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Aurika Zīvere pauž, ka tādā gadījumā risks, ka iedzīvotājiem bāriņtiesas funkcijas nebūs viegli sasniegt, ir zīmīgs.

Plāno valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas

Patlaban iecerēts valsts pārziņā pārņemt bāriņtiesu funkcijas, kā arī veidot jaunu bērnu tiesību aizsardzības iestādi, šodien žurnālistus informēja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Petraviča: Bērnu nedrīkst izmantot par ieroci politiskām cīņām

Kā aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš, rīt, 1.jūnijā, Latvijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Šīs dienas aizsākumi meklējami 1925.gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kopš 1950.gada šo dienu lielā daļā pasaules valstu atzīmē 1.jūnijā. Sagaidot Bērnu aizsardzības dienu, Labklājības ministre Ramona Petraviča aicina patiesi rūpēties par ikvienu bērnu.

Labklājības ministre: Būt mātei ir svēta misija

Būt mātei ir svēta misija, jo neviens nav pasaulē nācis bez paša galvenā - mātes, sveicot Latvijā dzīvojošās mātes, norādīja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide