Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +3 °C
Viegls lietus
Otrdiena, 14. janvāris
Roberta, Roberts, Raitis, Raits

Trīs modernu datormonitoru - LG Flatron W2353, Acer P224W, Samsung SyncMaster P2370 - tests

Kas ir galvenā ierīce, kas mums ļauj izbaudīt datora dāvātos labumus un iespējas? Protams, tas ir monitors jeb ekrāns. Mazliet palūkojoties pagātnē – ja pirms padsmit gadiem mēs jūsmojām par masīvajiem, teju akvārijam līdzīgajiem 13, 14 collu ekrāniem ar 256 krāsu paleti, tad šodien situācija ir krasi mainījusies. Kāds tad izskatās šodienas modernais datora monitors? To mēs piedāvājam noskaidrot kārtējā salīdzinošajā testā.

Mūsu rīcībā uz laiku nonāca trīs jauni, mūsdienīgi un moderni datora monitori no trim dažādiem ražotājiem. Kādi ir mūsu secinājumi pēc to izmēģināšanas?

Testā piedalās:

- LG Flatron W2353

- Acer P224W

- Samsung SyncMaster P2370

Par tendencēm

Datoru monitori pēdējo divdesmit gadu laikā ir attīstījušies vienlīdz nopietni un strauji, jo mēs šo skaitļošanas mašīnu vairs ne tuvu neizmantojam tikai tekstiņu rakstīšanai un ciparu rēķināšanai vien. Cilvēks jau sen šo leģendāro ierīci izmanto arī izklaides vajadzībām. Spēles, video, mūzikas klipi, filmas, grafika, animācijas un tā tālāk. Attiecīgi, ražotāji jau sen nopūlas, lai ikvienu no šiem ar acīm baudāmajiem labumiem mēs varētu skatīt arvien augstākā un augstākā kvalitātē. Gadu desmitiem pazīstamie kineskopu monitori nu jau labu laiku kā pazuduši no veikalu plauktiem, un to vietu stabili ieņēmuši plānie šķidro kristālu jeb LCD ekrāni, kas arī turpina arvien attīstīties.

Ja atceramies, pirms gadiem 3-5 LCD monitors šķita gana svaiga un saistoša novitāte, tomēr aktīvie spēlmaņi un grafiskie darboņi uz šo jaunumu ilgi skatījās šķībi. Iemesls – problēmas ar krāsām, to precizitāti, un spēlmaņiem īpaši rūpēja displeja reakcijas laiks.

Šodien no iepriekšminētajām lietām nekas vairs nav aktuāls – gan spēlmaņi, gan video un grafikas mākslinieki apmierināti sēž pie lielajiem, plakanajiem LCD ekrāniem.

Tomēr mums, vienkāršajiem lietotājiem, viens no vispatīkamākajiem progresa rādītājiem ir tieši šo plāno, kompakto monitoru cena, kas pa šiem pāris gadiem ir manāmi kritusi uz leju. Taču viens datorekrānu parametrs atkal gluži pretēji pēdējo gadu laikā ir krasi kāpis uz augšu. Tas ir ekrāna izmērs. Šodien iztikas minimums, varētu teikt, ir 19 collas, taču lielākoties veikalu plauktos gozējas 22 līdz 24 collu monitori. Un, ja agrāk pie lielajiem monitoriem strādāja vien profesionāļi, tad tagad ikvienam no mums par saprātīgām naudiņām ir iespēja tikt pie 24, 26 un pat 27 collu ekrāniem, kas stabili sāk konkurēt ar televizoriem. Un, ja ieminējāmies televizorus, tad arī Full HD izšķirtspējas atbalsts mūsdienu modernajos datormonitoros ir ikdienišķa parādība. Bet labi – pietiek filozofēt, ķersimies pie lietas.

Testa kritēriji

- Dizains

- Ergonomika

- Attēla kvalitāte

- Tehniskie parametri

- Papildiespējas

Primāri datora monitoram, protams, ir jārāda bilde, un attiecīgi tas arī ir galvenais vērtēšanas kritērijs – cik labi ekrāns rāda attēlu darbojoties ar ofisa aplikācijām, internetu, cik labi un precīzi tas māk izzīmēt augstas izšķirtspējas filmas un multfilmas un arī, kā ekrāns uzvedas spēlējot datorspēles? Novērtējam attēla krāsu paleti, detalizācijas spējas, attēla spilgtumu un kontrastu. Tālāk novērtējam šo monitoru tehniskos parametrus, savienojumu iespējas, piedāvātās funkcionālās papildiespējas un visbeidzot, protams, arī dizainu, tā novitāti un arī praktiskās iezīmes.

Testējamie monitori tiek slēgti klāt pie gan pie klēpjdatora, izmantojot HDMI un DVI pieslēgvietas, gan arī pie nopietnas grafiskās darbstacijas, izmantojot DVI savienojumu.

LG Flatron W2353 – viedās tehnoloģijas un labs sniegums

Cena veikalos – 160 Ls

+ Automātiska spilgtuma korekcija

+ Laika kontroles funkcija

+ HDMI un Full HD atbalsts

- Korpuss smērējas

- Gana sarežģīta izvēlnes vadība

Tātad, testa pirmais dalībnieks ir 23 collu monitors no visiem labi zināmā korejiešu ražotāja – LG Flatron W2353, kas starp konkurentiem izceļas ar pāris Smart jeb viedajām tehnoloģijām, no kurām vērts minēt automātisko spilgtuma korekciju atkarībā no gaismas intensitātes apkārtējā vidē, kā arī laika kontrole acu atpūtināšanai.

Dizains

Dizaina ziņā šis ir absolūti klasisks korejiešu izstrādājums – korpuss vareni glancēts un spīdīgs. Izskatās, protams, mūsdienām ļoti atbilstoši, tomēr no praktiskuma viedokļa šis aparāts smērējas uz nebēdu gan no pirkstu nospiedumiem, gan arī vienkārši no putekļiem.

Kā dizaina akcentu jāmin korpusa apakšpusē iestrādātā caurspīdīgā plastikāta josla, kuras iekšienē labajā pusē mirdz vizuāli pievilcīga sārta gaismiņa. Risinājums visai piesaistošs. Virs šīs sarkanās “stila” gaismiņas atrodamas septiņas skārienjutīgas podziņas monitora iestatījumu vadībai. Tās iedegas tikai tad, kad monitoram pietuvinām roku un pieskaramies pie pogām. Šāds risinājums tagad ir modē, bet, protams, ka tas nes līdzi arī mūžīgo problēmu ar smērējumiem, kas pēc kādas nedēļas uz šīm podziņām būs uzkrājušies visai biezā slānī. Bet no šādām problēmām nav pasargāts neviens glancētās virsmas produkts.

Formu ziņā nekā pārsteidzoša. Ierastais ovālais balsts, kas nodrošina gana stabilu monitora pozīciju uz galda. Pie sienas pilnīgi klāt ekrānu nepiestumsim tieši tās pašas minētās ovālās kājas dēļ. Kabeļi monitora aizmugurē spraužami vertikāli, tādējādi vismaz tie neaizņem pārlieku daudz vietas.

Tehniskie parametri un papildus lietas

LG Flatron W2353 aizmugurē atrodamas elektrības vada, VGA, DVI un HDMI pieslēgvietas. Testēšanai izmantojām lielākoties tieši pēdējo savienojumu, jo savienojumam ar jaudīgu klēpjdatoru tas šķiet visērtākais. Attiecīgi mums ir iespēja šo ekrānu izmantot pēc pilnas programmas ar Full HD video un spēlēm to maksimālajā izšķirtspējā. No tehnisko parametru viedokļa šī monitora dinamiskais kontrasts ir visai augsts 50 000 : 1, savukārt reakcijas laiks ir pietiekami labs – 5 milisekundes.

Atsevišķa piebilde par monitora funkciju un iestatījumu izvēlni. Godīgi sakot, lai arī it kā viss ir gana elementāri un loģiski, tomēr izvēlnes vadība padodas ne visai intuitīvi. Visu laiku mazliet jāpiedomā, ko kurā brīdī jāspiež, bet nu ticams, ka ar laiku jau pierastu.

LG Flatron W2353 monitoram ir pāris lietas, ar ko tas izceļas uz savu konkurentu fona. Pirmā, ko gribētos minēt, ir tā saucamā laika kontrole – lietotājs var ieprogrammēt, lai monitors ik pa noteiktam laikam atgādina, ka ir pienācis laiks kaut uz pāris minūtēm atpūtināt acis no saspringtā darba. Mediķi iesakot ik stundu ņemt 10 minūšu pauzi, gan acu atpūtināšanai, gan arī ķermeņa izstaipīšanai. Ne visi tādu greznību var atļauties, bet varbūt, ka ar šāda monitora palīdzību kādam varētu izdoties ieaudzināt rūpes par veselību saviem bērniem – lai viņi atpūšas pa vidu datorspēlēm un sērfošanai draugos.

Vēl šis monitors prot piedāvāt kino režīmu interneta video mīļotājiem – ar šo funkciju ir iespējams aptumšot nevajadzīgo zonu ārpus video lodziņa, kuru skatāties, piemēram, YouTube lapā. Tādējādi, varēsiet pilnībā skatīties tikai interneta video, nevis ik pa brīdim zaudēt savu uzmanību lēkājoša reklāmas banera dēļ. Varbūt kādam tiešām noder, jo mums tas vairāk pat liekas kā tāds mārketinga triks.

Vēl monitoram ir arī automātiskā spilgtuma regulēšana, kas saulainā istabā monitoru pagriezīs spilgtāku, bet vakarā to jau atkal patumšinās. Nav slikts variants, lai pašam nebūtu jāknakstās ar ne pārāk intuitīvo izvēlni un monitora iestatījumiem.

Sniegums

Vis šī testa dalībnieki ierindojami platekrāna formāt monitoros, jo parastos 4:3 ekrānus, šķiet, ražo vairs ļoti mazos apjomos, un cilvēki lielākoties izrāda interesi tieši par šiem 16:9 monitoriem. It kā jau nav ne vainas – filmas var skatīties feinajā kino formātā un arī datorspēlēm labāka pārredzamība. Taču, kas attiecas uz darbu ikdienā, tad interneta vidē un arī teksta dokumentiem šāds platekrāna monitors lielākoties ir gluži lieks. Turpretim aktīvie Excel tabulu lietotāji un profesionāļi atkal oponēs, jo darbam ar tabulām platekrāna monitors tiešām nereti var izrādīties daudz ērtāks, jo piedāvā platāku pārlūkojamo laukumu.

Ja runājam par LG Flatron W2353 bildes sniegumu, tad te pat īsti nav nekādu īpaši izceļamu komentāru un piebilžu – ikdienas lietošānā šis monitors ir ļoti sakarīgs un labs. Full HD multfilmas detalizācija un krāsu izzīmēšana bija nevainojamā līmenī, un piedāvātā krāsu gamma ir acij ļoti tīkama. Ar pārlieku spilgtumu acīm nav jāmokās, jo automātiskā korekcija darbojas visai labi. Tātad, kopumā par bildi varam teikt, ka LG Flatron W2353 sniegums ir labā līmenī un nekādu izteiktu aizrādījumu mums nav.

Acer P224W – patīkamas krāsas ar skaņu

Cena veikalos – 145 Ls

+ Izteiksmīga krāsu palete

+ Korpuss tik ļoti nesmērējas

+ Komplektācijā skaļruņi

+/- Glancēts ekrāns

+/- Diskutabls dizains

- Nav Full HD atbalsta

Otrais mūsu salīdzinošā testa dalībnieks ir 22 collu monitors Acer P224W. Lai arī šī kompānija mums personīgi vairāk saistās ar klēpjdatoru ražošanu, tomēr mums bija izdevība pārliecināties, ka arī monitoru jomā Acer ir visai labas prasmes, piedāvājot ļoti labu attēla krāsu paleti un arī gana oriģinālu dizainu.

Dizains

Uz savu konkurentu fona Acer izstrādājums nevar lepoties ar tik izteiksmīgu spīdīgo, glancēto virsmu dominanci. No mūsu praktiskā skatpunkta tā pat arī ir labāk, jo ir mazāk virsmu, kas smērējas pat no visvieglākā rokas pieskāriena. Tomēr pilnībā bez spīduma nav izticis arī Acer – monitora izteiksmīgi šaurā rāmja maliņa tomēr ir glancēta, turklāt arī pats ekrāns ir spīdīgs. Bet ekrāna mala ir tiešām askētiski šaura un vizuāli tas izskatās tiešām labi un respektabli.

Arī monitora balsts jeb tā saucamā kāja ir veidota visai interesantā, varētu teikt viegli kosmiskā, modernā dizaina izpildījumā, vizuāli mazliet atgādinot zivs astes spuras. Kāja neaizņem tik daudz galda platības, attiecīgi mums pat vēl paliek vieta kaut kādiem sīkumiem, lapiņām, saspraudītēm, košļeņu paciņai, kuru varam pamest turpat zem monitora.

Monitora izvēlnes vadības taustiņi ir skārienjutīgi, un tie ir iestrādāti matētajā virsmā zem ekrāna. Balti izgaismotie taustiņi iedegas, līdzko tiem pieskaras. Pozitīvi, ka šī virsma ir matēta un uz tās nepaliek tik izteiksmīgi pirkstu nospiedumi.

Starp citu, monitora aizmugurē uz balsta kājas ir atrodamas divas īpašas cilpiņas, aiz kurām var ievietot un glīti sakārtot monitora vadus, lai tie nemētātos katrs savā virzienā. Sīkums, bet tomēr patīkami, ja gribas, lai ekrāna aizmugurē nav haoss ar kabeļiem. Paši kabeļi monitorā ir spraužami vertikāli.

Tehniskie parametri un papildus lietas

Acer P224W aizmugure no LG monitora pieslēgvietu ziņā īpaši neatšķiras - te atrodama vieta elektrības, VGA, DVI un HDMI kabelim. Ja runājam tieši par tehniskajiem parametriem, tad arī šim ekrānam ir 5 milisekunžu reakcijas laiks, savukārt dinamiskā kontrasta attiecība 10 000 : 1. Izklausās maz, bet līdz snieguma apraksta beigām palūgsim jūs vēl nesasteigt savu spriedumu! Taču fakts, ka šim monitoram nav Full HD atbalsts, ir nenoliedzams. Tā maksimālā izšķirtspēja ir 1680 x 1050 punkti. Bet kā pretargumentu varam jums pajautāt – paskaitiet tiešām paši pie sevis, cik bieži datora monitorā jums nākas baudīt Full HD materiālus? Tiem, kas spēles īpaši nespēlē, šī nevarētu būt liela bēda.

Bet nu atkal par priekšrocībām. Acer P224W ir vienīgais no šī testa trio, kas var lepoties ar komplektācijā iekļautiem skaļruņiem. Tie ir uzkabināmi no aizmugures uz monitora balsta un tie labi iederas produkta kopskatā. Interesanti, ka šie nelielie skaļrunīši ir aprīkoti pat ar Dolby Virtual Sound tehnoloģiju, kas it kā palīdz radīt telpiskāku skanējumu. Tomēr mūsu secinājums bija visai lakonisks – labāk šo Dolby podziņu turēt izslēgtu, jo ar to skaņa pēc mūsu ieskatiem šķita pārlieku dīvaina. Bet tā – kaut vai tā paša YouTube video noskatīšanai būs gana labi. Skaļruņi pie datora slēdzami ar USB spraudņa palīdzību.

Ja runājam par monitora funkciju izvēlni, tad, mūsuprāt, tā starp šī testa dalībniekiem šķita visvienkāršāk lietojamā. Nav tik daudz pogu, un izkārtojums ir gana elementārs un viegli saprotams.

Sniegums

Acer P224W ir vienīgais no šī testa dalībniekiem, kuram ekrāns ir glancēts jeb spīdīgs. Pārējiem tas ir matēts. Šis parametrs, godīgi sakot, ir sava veida gaumes jautājums. Vieni ļoti sūdzas, ka šādā glancētā ekrānā ir daudz atspīdumu, kas arī ir tiesa, ja ekrāns tiek lietots ne visai piemērotos apstākļos. Turpretim mūsu viedoklis par glancētajiem ekrāniem ir visai pozitīvs. Mūsuprāt, glare ekrāns padara attēlu dziļāku, izteiksmīgāku un dzidrāku. Protams, ja monitors tiek novietots telpā tā, ka tajā nemitīgi spīd gaisma no loga vai griestiem, tad nav šaubu, ka radušies atspīdumi ir traucējoši.

Runājot tieši par bildes sniegumu, lai arī šim monitoram pēc ražotāja datiem dinamiskais kontrasts ir vien 10 000 : 1, tomēr tā pati Full HD “Ledus laikmets” multfilma, kuru izmantojām testēšanai, šajā monitorā izskatījās vispatīkamāk – ar visdzīvīgākajām un siltākajām krāsām. Tas norāda vien uz to, ka nevajag skatīties tikai uz mārketinga reklāmu tekstiem un cipariņiem vien – ir vērts ekrāna bildi novērtēt arī realitātē. Multimediju satura attēls šajā monitorā izskatās tiešām spilgti, izteiksmīgi un patīkami. Ikdienas ofisa darbiem mums nācās nomainīt attēla iestatījumus uz ko maigāku, citādi interneta lapas un teksta dokumenti šķita par pārlieku kontrastaini un bagātīgi izkrāsoti.

Samsung SyncMaster P2370 – monitors kā mākslas darbs

Cena veikalos – 160 Ls

+ Ļoti plāns korpuss

+ Smalki nostrādāts dizains

+ 2ms reakcijas laiks

- Filmām pietrūkst krāsu spilgtuma, dzīvīguma

- Nav HDMI savienojuma


Un, lūk, arī mūsu monitoru testa trešais dalībnieks – Samsung SyncMaster P2370. Varētu pat teikt, ka tieši šis ražotājs jau vairākus gadus savā veidā diktē datormonitoru modes un tehnoloģiskās tendences. Un arī šajā reizē Samsung nav izticis bez kāda unikāla sasnieguma.

Dizains

Samsung SyncMaster P2370 starp šī testa dalībniekiem un nešaubīgi arī starp lielāko daļu vispār šodien veikalā nopērkamo monitoru izceļas ar korpusa biezumu jeb, pareizāk sakot, ar plānumu. Mums patika, ka datora monitors var būt arī tikai 3 centimetrus biezs. Bet ar to jau Samsung izcilība slaido monitoru izstrādē nebeidzas, jo šis monitors par spīti savam 23 collu ekrānam varētu būt vieglākais pašreiz tirgū pieejamais eksemplārs – tā svars vien 4 kilogrami.

Korpusa izpildījums, protams, visās Samsung tradīcijās. Varētu teikt, ka šis monitors no galvas līdz pat kājai ir ietērpt glancētā, spīdīgā plastmasā. Korpusa rāmis pa perimetru ir caurspīdīgs, un arī balsta kāja ir pilnībā caurspīdīga ar viegli zilu krāsu efektu. Izskatās nu tiešām smalki un respektabli, lai gan ar zināmām rūpēm par nemitīgu monitora pucēšanu būs jārēķinās.

Arī šim monitoram ir skārienjutīgas pogas, kas, mārketinga speciālistu vārdiem citējot, kā zvaigznes iemirdzas līdz ko tām pieskaras. Noformējums Samsung dizaineriem ir tiešām padevies grezns un elegants.

Tehniskie parametri un papildus lietas

Samsung SyncMaster P2370 dizains ir askētisks, tāpēc arī pieslēgvietu bloks monitora aizmugurē ir ļoti kompakts – tajā perpendikulārā veidā var iespraust vien elektrības vadu un DVI video kabeli. Nē, HDMI spraudnim te vieta gluži vienkārši nav atradusies. Vai tas ir pluss, vai mīnuss, tas ir atkarīgs, ko plānojat ar monitoru darīt. Ja gribēsiet slēgt klāt, piemēram, video kameru, tad HDMI atbalsts būtu noderējis.

Vēl mazliet vēl paturpinot par vadiem, šis monitors ir vienīgais, kuram ir atsevišķs barošanas bloks – tam nāksies atrast vietu vai nu uz vai zem galda. Redzot gan, cik plāns ir pats monitors, nav jau arī nekāds brīnums, ka korpusā šādam barošanas blokam gluži vienkārši vieta fiziski nav atradusies.

Ja runājam tieši par tehniskajiem parametriem, tad šis varētu būt īstais spēlmaņu monitors, jo tā reakcijas laiks ir 2ms – augstākais starp šī testa dalībniekiem. Dinamiskais attēla kontrasts kā jau pienākas augstā līmenī – 50 000 : 1, un mūsu rīcībā ir arī Full HD izšķirtspējas atbalsts.

Kā jau minējām, monitora iestatījumu izvēlni var kontrolēt ar skārienjutīgajiem taustiņiem, vienīgi izvēlne vadības ziņā nešķita visai intuitīva un vienkārši lietojama. Respektīvi, līdzīgi kā ar LG monitoru, mums nāksies mazliet pierast pie pogām un to lietošanas.

Sniegums

Beidzot parunāsim mazliet arī par Samsung SyncMaster P2370 vizuālo sniegumu. Skatoties mūsu testa filmas un multfilmas, par bildes asumu un detalizācijas precizitāti nav nekādu iebildumu vai aizrādījumu, tomēr pārsteidzošā kārtā mums manāmi pietrūka krāsu spilgtuma un dzīvīguma. Atceroties par šī monitora augsto kontrasta attiecību, ķērāmies pie iestatījumu maiņas, tomēr arī ar tiem mums neizdevās panākt to, ko būtu gribējies šai ekrānā redzēt. Mazliet jau pārsteidzoši, jo parasti tieši korejiešu produkti ir tie, kuru ekrāni gāž no kājām ar savu krāsu spilgtumu. Varbūt sakritības kārtā neesam izvēlējušies pareizo multfilmu un filmu?

Taču, kas attiecas uz monitora izmantošanu ikdienas vajadzībām – ofisa aplikācijas, interneta pārlūkošana un tā tālāk – te gan Samsung SyncMaster P2370 sevi parāda no labākās puses. Nepārspīlēts, acīm patīkams un precīzs attēls. Varētu teikt, ka šis monitors ir ļoti labi sabalansēts tieši ikdienas darbu vajadzībām.

Gala secinājumi

Nu lūk – visi trīs mūs šīs reizes datora monitoru testa dalībnieki ir aplūkoti, tāpēc bez īpaši garas vilcināšanās rezumēsim par katru no šiem izstrādājumiem. Mēs neplānojam paziņot, ka kāds no šiem monitoriem būtu viennozīmīgi pats labākais, un ka kāds no tiem būtu vissliktākais, jo gluži vienkārši, katram no tiem ir savas priekšrocības un, nenoliedzami, arī trūkumi. Tomēr savu redakcijas izvēli mēs neslēpsim! Bet, lai vai kā – īstā monitora izvēle vienalga būs atkarīga vien no katra lietotāja individuālajām vajadzībām un vēlmēm, un mēs vien varam kalpot kā padomdevējs. Tātad – kopsavilkums.

Nav šaubu, ka Samsung SyncMaster P2370 lielākais trumpis viennozīmīgi ir tā dizains. Tik plānu un arī grezni nostrādātu datora monitoru mums iepriekš nebija nācies redzēt. Tā ka skaistumtehnoloģiju cienītāji – sarosieties! Kas attiecas uz attēla sniegumu, mūsuprāt, šis ir labs monitors ikdienas darbiem. Priekš filmām, multifilmām mums tīri subjektīvi tomēr mazliet pietrūka tā krāsu dzīvīguma. Bet ticams, arī te, gluži tāpat kā ar dizainu, svarīgs ir individuālās gaumes jautājums. Spēlēm gan šis varētu būt labs variants, jo 2 milisekunžu reakcijas laiks un Full HD izšķirtspēja ir ievērības cienīgs parametru komplekts. Vien nobeigumā atcerieties – šim monitoram nav HDMI ieejas. Varbūt kādam tas ir ļoti svarīgi.

Tīri personīgi varētu teikt, ka Acer bija sava veida favorīts mūsu acīs. Iespējams tāpēc, ka arī kāds cits bez tradicionālajiem mega korejiešu ražotājiem ir spējīgs uzražot konkurētspējīgu izstrādājumu monitoru jomā. HDMI atbalsts, komplektā ir skaļrunīši un arī cena ir pievilcīgākā starp šiem trim testa dalībniekiem. Turklāt multimediju jomā šī monitora krāsu sniegums un dzīvīgums mums patika visvairāk. Taču Full HD šim monitoram nav, un arī dizains cilvēkiem šķita duāls. Laikam matētā korpusa plastmasa, lai arī praktiskāka, radīja ne pārāk spožu iespaidu uz skaistas lietas kārojošajām sirdīm.

Tāpēc testa vērtējuma matemātika paliek vien matemātika, un pēc mūsu ieskatiem ZParka redakcija par šī salīdzinošā testa favorītu atzīst LG Flatron W2353 izstrādājumu. Te mums ir gan kolorīts un elegants dizains, gan arī augsts tehnoloģiskais sniegums ar Full HD un HDMI atbalstu, izteiksmīgām krāsām un dažādām papildiespējām, kā, piemēram, interneta kino režīmu un laika kontroli. Teiksim tā, pēc nelielas tuvākas iepazīšanās, šo monitoru savām vajadzībām un bildes gaumei, domājams, pratīs pielāgot ikviens lietotājs. Tāpēc, mūsuprāt, LG Flatron W2353 ir godam nopelnījis zelta vidusceļa jeb šī testa favorīta titulu.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Aukstām dienām

Ziemas tējas un karstie dzērieni ir ideāli piemēroti, lai sasildītos aukstajās janvāra dienās un vakaros. Ziemas dzērieniem bieži pievieno sildošas garšvielas, ārstniecības augus un citrusaugļus, ...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko