Pati kompozīcija radās, improvizējot uzstāšanās laikā klubā Biedrība, un kopš tā laika ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu Ernas dzīvajos šovos.
Wetrah ietver sevī bagātības (Fehu) un aizsardzības (Algyz) simboliskās rūnas, kā arī kristālu (selenīta, fluorīta un rozā kvarca) enerģiju. Erna ierakstīja dziesmu 444Hz skaņojumā, izvēli, kas veikta, iedvesmojoties no literatūras par rezonances spēku un iekļaujot kompozīcijā Ernas mīļāko skaitli, 111 (kas šajā gadījumā ir pirmās oktāvas La, kas skan viscaur kompozīcijai), lai pastiprinātu tās dziedējošās un transformējošās īpašības. Šo elementu nolūks ir radīt mūziku, kas ne tikai skaisti skan, bet arī iegūst spēku dziedināt un pacelt garu.
Mūzika pārceļ klausītājus uz Senās Latvijas pasauli ar tās etniskajām tradīcijām, senajām norisēm, sinemātisku grandiozitāti un neapstrīdamu spēku. Kompozīcija ir patiess viņas sakņu un ietekmju atspoguļojums, radot unikālu un aizraujošu klausīšanās pieredzi.
90% no ierakstītajiem mūzikas celiņiem, ieskaitot lielāko daļu perkusiju, Erna spēlē ierakstā ar čellu. Ierakstu veica producēja Jānis Narbuts no White Wide Studios, un to filmēja videorežisore Laima Jaunā, Erna ir pateicīga arī par papildu radošo ieguldījumu Sabīnei Jemeljanovai un atbalstu grupai Electroads, mūziķim/komponistam Reinim Jaunajam, Hemantam Balasadam un daudziem citiem, kas mudinājuši Ernu ierakstīt un izlaist šo spēcīgo dziesmu.
Wetrah ir spēcīgs Ernas Daugavietes mākslinieciskās darbības apliecinājums un liecība par mūzikas pārveidojošo spēku. Ar tās aizraujošo čella, elektronikas un vokāla apvienojumu, dziesma aicina klausītājus doties savu emociju dzīlēs un atrast atbalstu un sapratni Ernas mūzikas apskāvienos.