Tā aģentūrai LETA pauda Ķipurs, kurš ir Jelgavas pilsētas domes deputāts un slimnīcā patlaban strādā kā ārsts. Viņš skaidroja, ka, neraugoties uz pieticīgo publiski izskanējušo informāciju, arī pats ir neziņā par šīs lietas virzību un jūtas noguris no ieilgušās izmeklēšanas un ar to saistītās aizdomu ēnas.
Viņš skaidroja, ka nekādas papildu procesuālās darbības pret viņu nav notikušas, taču ikdienas dzīvi iespaidojot ieilgusī aizdomu ēna. "Es tiešām jūtos noguris - gan psiholoģiski, gan morāli," pauda Ķipurs, skaidrojot, ka neesot zināmi arī iemesli, kāpēc izmeklēšana tā ieilgusi.
Kā iepriekš ziņots, KNAB kriminālprocesa ietvaros 2011.gada 13.maijā saistībā ar kukuļošanu aizturēja SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca" valdes locekli un slimnīcas nodaļas vadītāju, kā arī divus komercuzņēmumu vadītājus, visiem piemērojot aizdomās turamo statusu. Viņiem tika piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.
Kā aģentūru LETA iepriekš informēja KNAB preses pārstāve Ieva Karlsberga, tolaik KNAB rīcībā esošie pierādījumi liecināja, ka slimnīcas vadītājs, būdams valsts amatpersona, laikā no 2010.gada novembra līdz 2011.gada 13.maijam no divu komercuzņēmumu vadītājiem pieņēma kukuļus ne mazāk kā 3700 latu apmērā saistībā ar slimnīcas iepirkto medicīnas aprīkojumu. Savukārt slimnīcas nodaļas vadītājs, būdams pašvaldības iestādes darbinieks, kas nav valsts amatpersona, no komercuzņēmumu vadītājiem pieprasīja un pieņēma prettiesisku labumu 300 latu apmērā.
Ķipurs pērn preses brīfingā žurnālistus informēja, ka neesot vainīgs nodarījumos, par kuriem tiek turēts aizdomās, tāpēc nesaskata pamatu nolikt deputāta mandātu Jelgavas pilsētas domē. Arī Jelgavas mērs Andris Rāviņš pauda uzskatu, ka neredzot pamatu, kāpēc Ķipurs nevarētu turpināt deputāta pienākumus.