"Piecu deputātu lēmums aiziet no domes sēdes, tādā veidā izjaucot vairāku pilsētas attīstībai nozīmīgu jautājumu lemšanu, liecina par mēģinājumu kārtējo reizi radīt konfrontāciju un politizēt arī ikviena sociāla un saimnieciska jautājuma izskatīšanu," izplatītajā paziņojumā komentēja Munkevics.
Opozīcijas minētos iemeslus, kādēļ viņi pameta Jūrmalas domes sēdi, Munkevics vērtē kā demagoģiskus. Viņš nepiekrīt opozīcijas apgalvojumiem, ka maksas palielināšana iebraukšanai Jūrmalā būtu drauds uzņēmējdarbībai un atstās negatīvu ietekmi uz inflāciju. Iebraukšanas maksas paaugstināšanu atbalstot 55% jūrmalnieku, tās mērķis ir novirzīt tranzītu pa Jūrmalas apvedceļu, ierobežojot transporta plūsmu kūrortā.
Munkevics norādīja, ka opozīcijas deputāti vēršas arī pret iesniegto privatizācijas priekšlikumu izskatīšanu, taču likums nosaka izskatīt ikvienu priekšlikumu, par vai pret privatizāciju. "Nav saprotams, kāpēc opozīcijas deputāti ierosina izslēgt no sēdes darba kārtības jautājumu par atteikumiem nodot privatizācijai septiņus objektus, kuri nepieciešami pašvaldības funkciju īstenošanai - tajā skaitā Dzintaru koncertzāli, Jūrmalas ātro palīdzību un pat Jūrmalas kapus. Jājautā, vai šajos objektos deputātiem ir kādas savtīgas intereses un viņi vēlas redzēt citādāku lēmumu?" komentēja Munkevics.
Jau ziņots, ka pieci Jūrmalas domes opozīcijas deputāti pameta sēdi, atstājot to bez kvoruma. Sēdē plānoja izskatīt jautājumus par "Jūrmalas siltuma", "Jūrmalas ūdens", "Jūrmalas ātrā palīdzības", "Dzintaru koncertzāles", "Slokas slimnīcas", sociālās rehabilitācijas centra "Saulstari" nekustamo īpašumu un citu pašvaldības uzņēmumu privatizāciju, kā arī par 200% paaugstināt iebraukšanas maksu Jūrmalā un iznomāt vērtīgus pašvaldības zemes gabalus.