Saskaņā ar tiem Latvijā aprīlī-jūnijā nodarbināto personu īpatsvars bija par 0,9% lielāks nekā tajā pašā laikposmā pirms gada. Vēl mazāks nodarbināto īpatsvara pieaugums bija Rumānijā (+0,2%), Somijā (+0,5%), Francijā (+0,7%) un Portugālē (+0,8%).
Lielākais nodarbināto īpatsvara pieaugums gada izteiksmē bija Īrijā un Luksemburgā (abās valstīs +2,9%), Maltā (+2,8%), Spānijā un Ungārijā (abās valstīs +2,7%), Kiprā (+2,5%), Lietuvā (+2,4%), Slovākijā un Zviedrijā (abās valstīs +2,3%) un Igaunijā, Lielbritānijā un Slovēnijā (visās valstīs +2,0%).
Eurostat dati liecina, ka nodarbinātība otrajā ceturksnī gada salīdzinājumā palielinājusies visās valstīs, izņemot Horvātiju, kur tā samazinājusies par 0,4%.
ES nodarbinātība otrajā ceturksnī bija par 1,5% lielāka nekā pirms gada, bet eirozonā tā pieaugusi par 1,4%. Savukārt aprīlī-jūnijā salīdzinājumā ar šā gada pirmajiem trim mēnešiem nodarbinātība ES palielinājās par 0,3%, bet eirozonā - par 0,4%.
Ceturkšņa salīdzinājumā Latvijā - tāpat kā Austrijā, Francijā un Beļģijā - bija lēnākais nodarbinātības pieauguma temps, visās valstīs nodarbināto skaitam salīdzinājumā ar janvāri-martu pieaugot par 0,2%.
Lielākais nodarbināto cilvēku skaita pieaugums ceturkšņa salīdzinājumā reģistrēts Igaunijā (+1,7%), Īrijā (+1,1%) un Lietuvā (+1,0%).
Salīdzinājumā ar šā gada pirmo ceturksni aprīlī-jūnijā nodarbināto skaits pieauga visās ES dalībvalstīs, izņemot Horvātiju, kur tas samazinājās par 0,4 %, un Somiju, kur tas saglabājās stabils.
Ceturkšņa salīdzinājumā dati nav pieejami par Rumāniju.