Izdevumā Times publicētā rakstā Losons uzsver, ka "apstākļi ES pamešanai tagad ir skaidri", un mudina Lielbritāniju pārtraukt tās 40 gadus ilgušās saistības ar Briseli. "Es uzskatu, ka ekonomiskie ieguvumi ievērojami pārspētu izmaksas," raksta Losons, kurš bijis Mārgaretas Tečeres valdībā visilgāk kalpojošais finanšu ministrs.
Viņš norāda, ka ES kļuvusi par "birokrātisku briesmoni", un brīdina, ka ideja par "federālu Eiropas supervalsti ir dziļi maldīga un noteikti nav domāta mums". Losons arī uzskata, ka izstāšanās no ES paglābtu Lielbritānijas vērtīgo finanšu sektoru no "noteikumu regulāras ieviešanas trakuma".
Viņa komentāri izskan dažas dienas pēc tam, kad Anglijas un Velsas municipālo padomju vēlēšanās, kas notika ceturtdien, ievērojamus panākumus guvusi eiroskeptiskā Apvienotās Karalistes Neatkarības partija (UKIP), kam izdevies atņemt daļu balsu premjerministra Deivida Kemerona pārstāvētajiem torijiem. UKIP pieprasa Lielbritānijas izstāšanos no ES un "atvērto durvju imigrācijas" politikas apturēšanu, un ceturtdienas vēlēšanu rezultāti liecina, ka eirosekptiķi varētu sašķelt konservatīvo līdzšinējo elektorātu arī nacionālajās vēlēšanās, vēl vairāk mazinot toriju izredzes 2015.gadā saglabāt varu. Jau šobrīd, pateicoties valdības īstenotajiem bargajiem taupības pasākumiem, konservatīvie aptaujās atpaliek no leiboristiem par aptuveni desmit procentpunktiem.