Viņa sevi dēvēja par neapmierināto optimisti, atzīmējot, ka ir nepieciešama izaugsme, kas sekmētu darbavietu pieaugumu.
Arodbiedrības nav apmierinātas arī ar jaunu darbavietu radīšanai ieguldīto līdzekļu izlietojumu. Viņa norādīja, ka Eiropas Savienības izaugsmes stratēģijā Eiropa 2020 paredzētie mērķi nav sasniegti un riski nav pārvarēti. Segola uzsvēra, ka Eiropā ir palielinājies bezdarbs un samazinājusies sociālā aizsardzība, kā arī turpina pieaugt nabadzība.
Viņa norādīja, ka nedrīkst saglabāt šādu politiku, kas sabiedrībā vairo nedrošību.
Tāpat arodbiedrības pārstāve uzsvēra, ka ir jāvēršas pret nodokļu nemaksāšanu - darba ņēmējiem vienmēr ir jānomaksā nodokļi, tāpēc neesot normāli, ka lieli uzņēmi var apiet nodokļu nomaksu.
Bezdarba problēmu uzsvēra arī Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barrozu, kurš norādīja, ka īpašas raizes sagādā bezdarbs jauniešu vidū. Arī viņš norādīja – nevar apgalvot, ka Eiropa ir pārvarējusi krīzi un ir jācīnās ar bezdarba problēmām.
Ceturtdien pēc Trīspusējā sociālā samita izaugsmei un nodarbinātībai, Briselē paredzēta arī Eiropadomes sanāksme, kurā viens no galvenajiem jautājumiem ir situācija Ukrainā. Barozu atzīmēja, Eiropas Savienība neatbalsta notikumus Krimā un dalībvalstīm ir jāvienojas par Eirpas Savienības lomu reaģējot uz notikumiem Ukrainā, kā arī jāvienojas par vienotu nostāju šajā jautājumā.