Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Psihedēliskais roks un oriģinālšova kaisle: ko piedzīvot Brit floyd koncertā?

Progresīvi psihedēliskā rokgrupa Brit Floyd jau 16. novembrī atgriežas Rīgā, lai sniegtu nebijušas muzikālās baudas virsotnes oriģinālgrupas Pink Floyd cienītājiem un jaunatklājējiem. Ko piedzīvosim svētku priekšvakarā Palladium Rīga koncertzālē?

Pirmkārt, pat rūdītākos klausītājus sola pārsteigt oriģinālšova kaisle, neizsmeļamais teatrālisms un niansēti pārdomātās gaismu spēles, kas lieliski papildinās roka skarbo skanējumu.

Otrkārt, jābūt gatavam svinēt albuma The Wall četrdesmitgadi, dziesmās saklausot varbūt pazīstamo kūtrumu, lai nekavējoties to pa ķieģelītim vien kā sienu sagrautu katrā nevaldāmajā deju solī un laimes kliedzienā. Koncertā skanēs arī iecienītākās roka balādes no citiem iemīļotajiem albumiem.

Treškārt, 16. novembra Brit Floyd koncertšovs ir neatkārtojama platforma, kurā iekustināt balss saites un izmēģināt patriotiskākos deju soļus pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinībām.

Steidz iegādāties biļetes Biļešu serviss tīklā, un jau nākamnedēļ tiekamies Brit Floyd koncertšovā, kurā gūtajās emocijās dalīšos jau nākamajā atskatā.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!Jaunumi

Vairāk Jaunumi


Mākslinieki

Vairāk Mākslinieki


Foto & video

Vairāk Foto & video