Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

ASK Rīga basketbolisti izbraukumā zaudē grieķu klubam Maroussi

ASK Rīga basketbolisti Eiropas kausa izcīņas A grupas 4.kārtas spēlē Grieķijā ar 77:82 (36:44) zaudēja Maroussi kluba basketbolistiem. Četrās spēlēs rīdzinieki izcīnījuši divas uzvaras.Pirmajā ceturtdaļā vadību pārmaiņus uzņēmās abas komandas, un labu brīdi nevienai vērā ņemamu pārsvaru iekrāt neizdevās.

Tomēr pēdējās minūtes krietni veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, gūstot septiņus punktus pēc kārtas – 21:14. Viesu rindās aktīvākais uzbrukumā bija Aigars Vītols, pirmajās desmit minūtēs gūstot 8 no komandas 14 punktiem.Pateicoties viņa diviem trīspunktniekiem pēc kārtas, līdz otrās ceturtdaļas vidum ASK Rīga basketbolisti grieķu atrāvienu bija tikpat kā likvidējuši (24:25). Abpusēji kļūdām bagātā spēlē arī puslaika galotnē mazliet precīzāki tomēr bija Maroussi basketbolisti, kuri atpūtā devās ar astoņu punktu pārsvaru.Pēc pārtraukuma spēle turpinājās kā pa viļņiem. Rezultāta starpība otrajā puslaikā svārstījās starp pieciem un 10 punktiem Maroussi labā, līdz pamatlaika priekšpēdējā minūtē Rīgas basketbolisti pēc Valtera soda metieniem panāca 75:77. Tomēr arī mājinieki no soda metienu līnijas izšķirošajos brīžos bija gandrīz nekļūdīgi.Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē Rīgā mājinieki svinēja uzvaru 84:70. Līdz ar to divu savstarpējo spēļu summā pārsvaru saglabāja ASK Rīga basketbolisti.Otrajā B grupas 4.kārtas spēlē otrdien Horvātijas kluba Zadar basketbolisti otrdien savā laukumā tiekas ar Chorale Roanne komandu no Francijas.Nākamo spēli ASK Rīga basketbolisti aizvadīs 6.janvārī savā laukumā pret Chorale Roanne komandu.