Ceturtdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

ASK Rīga - SEB BBL finālčetriniekā

Neatlaidīgs visas komandas darbs un Sanda Valtera precīzie trīspunktnieki spēles svarīgākajos brīžos bija _ASK Rīga izšķirošie argumenti SEB Baltijas līgas ceturtdaļfināla sērijas atbildes spēlē ar Tallinas Kalev/Cramo_ (79:72). Divu spēļu summā rīdzinieki uzvarēja ar 141:128. 25.aprīlī Šauļos pusfinālā ASK Rīga tiksies ar Kauņas Žalgiris.

Ilūzijas par vieglu pirmajā mačā iegūtā pārsvara noturēšanu izgaisa jau otrajā minūtē (1:7). Pirmo minūšu drudzi uzbrukumā pirmie pārvarēja Smiljans Pavičs un Gatis Jahovičs, ASK Rīga kolektīvā aizsardzība apturēja igauņu ofensīvu, un rezultāts auga punkts punktā, nevienai komandai ilgi neļaujot iekrāt nozīmīgu pārsvaru. Par laimi, droša roka bija Sandim Valteram (pirmajā puslaikā trīspunktnieki 5/7), kamēr pretinieku rindās tik izteikts līderis neatradās.Otrajā puslaikā scenārijs bija līdzīgs — 44:37 (22.minūtē), 44:44 (25.) un pēc vēl diviem Valtera trīspunktniekiem 55:44 (28.). Tas bija izšķirīgā lūzuma brīdis mačā, jo _Kalev/Cramo _pietrūka argumentu uzbrukumā, lai izturētu rīdzinieku trīspunktnieku krusu (vēl divus iemeta arī Broils). Sestdien plkst.16 _Arēna Rīga_ sāksies ceturtdaļfināla pēdējais mačs: _Barons/LMT — BC Šiauliai_, kurā rīdziniekiem būs jāatspēlē sešu punktu deficīts (84:90). BasketbolsSEB Baltijas līga, ceturtdaļfināla 2.spēle_ASK Rīga — Kalev/Cramo_ 79:72 (14:13, 38:34, 60:49). Summā 141:128_ASK/Rīga_: Miladžs 10, S.Valters 24 (3p 8/12), Jahovičs 4, Pavičs 10, Bramlets 4; Broils 8, Mažutis 3, Grafs 3, Senderss 9, Bertāns 2_Kalev/Cramo_: Skots 5, Krīsa 9, Kedzo 8, Kangurs 14, Rīds 13; Arbets 6, Soks 2, Jeličs 9, Pelkičs, Kērless 6