Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Barons/LMT tikai cīņas galotnē nodrošina uzvaru pār Zemgali

Latvijas čempionvienība Barons/LMT piektdien izcīnīja mazpārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē, viesos ar 94:84 pārspējot Jelgavas Zemgali.

Līdz pat otrā puslaika sākumam vadībā atradās mājinieki jelgavnieki, kad rīdziniekiem uz mirkli izdevās iegūt vadības grožus. Tomēr jau tūliņ Zemgale atkal bija vadībā, turklāt vēl piecas minūtes pirms pamatlaika beigām bija iekrājusi piecu punktu pārsvaru (79:74). Cīņas galotnē Barons/LMT  nospēlēja precīzāk un labāk, kā dēļ četru minūšu laikā izdevās panākt 90:80 jau savā labā.

Barons/LMT rindās rezultatīvākais spēlētājs ar gūtajiem 36 punktiem bija Demetrijs Aleksanders, kurš uzrādīja izcilu precizitāti metienos. Mērķi sasniedza 11 no 12 divpunktu metieniem, abi tālmetieni un visi astoņi soda metieni. Giedrus Gusts guva 23 punktus, bet Korija Smita rēķinā bija desmit punkti.

Mājinieku rindās labākais ar gūtajiem 28 punktiem bija Edgars Krūmiņš.