Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Barons/O!Karte un Liepājas lauvas pārliecinoši uzvar LBL ceturtdaļfinālu pirmajās spēlēs

Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs otrdien pārliecinošas uzvaras guva klubu Barons/O!Karte un Liepājas lauvas spēlētāji. Rīdzinieki viesos ar 94:70 (50:39) pieveica basketbola klubu Valmiera, bet liepājnieki savā laukumā pārspēja basketbola klubu Zemgale 91:52 (39:22).Jau ar pirmajām minūtēm vadību spēlē uzņēmās rīdzinieki un, metot ar augstu precizitāti, pirmās ceturtdaļas beigās sasniedza solīdu 29:15 pārsvaru.

Pirmā puslaika otrajā daļā valmierieši manāmi uzlaboja sniegumu uzbrukumā un galvenokārt ar Gabrāna pūlēm vienubrīd starpību sadeldēja līdz septiņiem punktiem (27:34), taču baroni ātri vien atbildēja ar 13:4 spurtu. Pēc lielā pārtraukuma viesi turpināja regulāri apspēlēt valmieriešu aizsardzību, guva 14 punktus pēc kārtas, un trešās ceturtdaļas vidū starpība sasniedza jau 25 punktus (66:41). Turpinājumā pārsteigumi nenotika, un Barons/O!Karte komanda sēriju uzsāka ar pārliecinošu uzvaru.Liepājā laukuma saimnieki pirmā puslaika vidū veica iespaidīgu 13:0 izrāvienu un 14.minūtē nokļuva 26:10 vadībā. Līdzīgi kā otrajā spēlē, trešajā ceturtdaļā vienas komandas – šinī gadījumā liepājnieku – pārsvars pārsniedza 20 punktus, un jau otrā puslaika vidū šaubu par cīņas iznākumu nebija.Ceturtdaļfināla otrās spēles notiks ceturtdien.